Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Cam Şişe

Her evde mutlaka olması gereken ve her ihtiyacı en iyi şekilde karşılayan bir ürün olan cam şişe; saklamak istediğiniz şeyler için, su ve türevi içecekler için mutlaka elinizi altında bulunmalıdır. Cam Şişe Modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olan cam şişeyi satın alarak siz de bu ihtiyacınızı karşılayabilir ve mutfağınızı daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Cam Şişe ile Gelen Sağlıktan Sizde Yararlanın

Cam şişe malzeme yapısı itibari ile oldukça sağlıklı bir tercih olacaktır. Plastik ürünlerin içerisinde muhafaza edilen gıda maddeleri sıcak ya da soğuk ortamlarda sağlığınıza olumsuz etkilerde bulunabilir ve ileride kalıcı sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle şişe tercihiniz her zaman cam şişe yönünde olmalıdır.

Her Bütçe ve Her Zevke Uygun Cam Şişe Bulmak Oldukça Kolay

Cam şişe alacağınız zaman bütçenize uygun cam şişe fiyatları arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Cam şişeler boyutlarına ve tasarımlarına göre farklı fiyat aralıklarında olup bütçeniz için uygun bir cam şişe alabilirsiniz.

Hem Pratik Hem SağlıklıSuyunu veya içeceğini her yere giderken yanında taşıma kolaylığı isteyen ama plastik malzemelerin zararlı etkisinden korkanlar için büyük bir kolaylık: cam su şişesi! EWs Mavi Slikon Tutacaklı Cam Su Şisesi ile sağlıklı cam malzeme ile pratiklik artık zararlı olmaktan çıkıyor...
24,00TL Vergiler Hariç:24,00TL
Hem Pratik Hem SağlıklıSuyunu veya içeceğini her yere giderken yanında taşıma kolaylığı isteyen ama plastik malzemelerin zararlı etkisinden korkanlar için büyük bir kolaylık: cam su şişesi! EWs Pembe Slikon Tutacaklı Cam Su Şisesi ile sağlıklı cam malzeme ile pratiklik artık zararlı olmaktan çıkıyor..
24,00TL Vergiler Hariç:24,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)