Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bulaşıklık

Güzel ve lezzetli bir yemekten sonra bulaşık yıkarken duruladığınız bulaşıkları koyacağınız bulaşıklık modelleri oldukça önemlidir. Uygun bulaşıklık modeli ile birlikte Yıkadığınız bulaşıkları düzgün bir şekilde dizebilir, kolay ve hızlı bir biçimde kurumalarını sağlayabilirsiniz. Tezgah üstü bulaşıklık modelleri bulaşıklarınızın hemen kurumasını ve sudan arınarak bakteri oluşumunu önlemede son derece önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle bulaşıklık seçimi son derece önemlidir.

Bol çeşitli Bulaşıklık Modelleri

Bulaşıklık seçimi yaparken birbirinden farklı modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Bu modeller arasında Plastik bulaşıklık tercihiniz olabilir. Farklı renkler ve modeller ile mutfak dekorasyonunuza uygun bir plastik bulaşıklık alarak hem uygun fiyata bir bulaşıklık sahibi olmuş olursunuz, hem de kullanışlı bir tezgah üstü bulaşıklığınız olmuş olur.

Modern Mutfaklar İçin Modern Bulaşıklık

Modern mutfaklar için olmazsa olmazlardan biri olan bulaşıklık modelleri mutfağınızın şıklığına ayak uydurarak güzel bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Modern bulaşıklık modelleri ile birlikte hem işlevsel hem de dekoratif olara güzel ve şık bir görünüme sahip mutfak gerecine sahip olacaksınız.

EWs tezgah üstü bulaşıklık modelleri ve renkleri mutfağınıza farklı bir hava katar . Birçok renk seçeneği ile mutfağınıza hem estetik bir görüntü sağlar hem de büyük boyutu sayesinde makinenize sığmayan ya da elde yıkamanız gereken bulaşıklarınız kolayca sığar.Akrilik ürün olan bulaşıklık,plastik ür..
58,00TL Vergiler Hariç:58,00TL
EWs Mini Bulaşıklık muhteşem tasarımı, bol haznesi, dayanıklılığı ve kolay temizlenebilirliğiyle şimdiye kadar kullandığınız tabaklıkların aksine bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra tabaklarınızı güvenle korumak için hijyen kuralları göz önünde bulundurularak üretildi. Bu bulaşıklık; bulaşıklık modelle..
34,00TL Vergiler Hariç:34,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)