Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Baharatlık

Yemeklerin olmazsa olmazı baharat çeşitlerini iyi şekilde ve dekoratif bir biçimde muhafaza etmek için uygun bir baharatlık sahibi olmanız gerekmektedir. Baharatlıklar hem baharatlarınızı saklamanıza yararken hem de aynı zamanda iyi bir dekoratif araç olarak kullanılmaktadır. Bambu baharatlık ile birlikte mutfağınıza güzel bir görünüm kazandıracak ve baharatlarınızın daha sağlıklı biçimde saklanmasını sağlayacaksınız.

Çeşit Çeşit Baharatlar İçin Bol Çeşit Baharatlıklar

Her baharat için ayrı bir baharatlık alacağınızdan dolayı güzel bir baharatlık standı da almanız gerekebilir. Hem daha düzenli hem de dekoratif bir görünüm kazandıran bu stantlar ile birlikte tezgah üstünde güzel bir stantlı baharatlık bölümünüz olacaktır.

Her Boyutta Her Modelde Baharatlık İle Baharatlarınız Daha Düzenli

Baharatlıklar ile birlikte daha düzenli bir mutfağa sahip olacak ve aradığınız baharatı kolaylıkla bulabileceksiniz. Bambu kapaklı baharatlık hem kolay kullanımı hem de içerisine hava almaması ile şık bir görünüm yanında pratik bir kullanım sunuyor. 3’lü baharatlık takımları ise güzel bir dekoratif parça olarak mutfağınızda yerini alıyor.

4'Lü Döner Baharatlık
Çok Satan
Yemeklerinize tat katan çeşitli baharatlarınızı kolayca bir arada kullanabilmenize olanak sağlayan döner baharatlık mutfakta en büyük yardımcınız olacaktır. Baharatlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıran bu baharatlık modelleri mutfakta hızlı ve pratik olmanızı sağlıyor. Şeffaf ve içinin görünür bir bahar..
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)