Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Baharatlık

Yemeklerin olmazsa olmazı baharat çeşitlerini iyi şekilde ve dekoratif bir biçimde muhafaza etmek için uygun bir baharatlık sahibi olmanız gerekmektedir. Baharatlıklar hem baharatlarınızı saklamanıza yararken hem de aynı zamanda iyi bir dekoratif araç olarak kullanılmaktadır. Bambu baharatlık ile birlikte mutfağınıza güzel bir görünüm kazandıracak ve baharatlarınızın daha sağlıklı biçimde saklanmasını sağlayacaksınız.

Çeşit Çeşit Baharatlar İçin Bol Çeşit Baharatlıklar

Her baharat için ayrı bir baharatlık alacağınızdan dolayı güzel bir baharatlık standı da almanız gerekebilir. Hem daha düzenli hem de dekoratif bir görünüm kazandıran bu stantlar ile birlikte tezgah üstünde güzel bir stantlı baharatlık bölümünüz olacaktır.

Her Boyutta Her Modelde Baharatlık İle Baharatlarınız Daha Düzenli

Baharatlıklar ile birlikte daha düzenli bir mutfağa sahip olacak ve aradığınız baharatı kolaylıkla bulabileceksiniz. Bambu kapaklı baharatlık hem kolay kullanımı hem de içerisine hava almaması ile şık bir görünüm yanında pratik bir kullanım sunuyor. 3’lü baharatlık takımları ise güzel bir dekoratif parça olarak mutfağınızda yerini alıyor.

Sayıca çok fazla baharat tükettiğimiz ve çoğunu yemeklerin yanında sofraya da koyduğumuz düşünüldüğünde, size her baharatı koymak için ayrı kap ya da baharatlık kullanmaktan daha iyi bir çözüm sunuyoruz. Gelin EWs Akrilik Pembe 8'Lİ Dönerli Baharatlık ürünümüzü birlikte inceleyelim.Tek Bir Üründe Ba..
61,00TL Vergiler Hariç:61,00TL
Estetik görüntüsü ve kullanım kolaylığı açısından çok tercih edilen baharatlık modelleri arasında, kullanışlı bir model olan akrilik beyaz 8’li dönerli baharatlık, oldukça fazla ilgi görmektedir. Akrilik malzemeden üretilmiş kapaklara sahip olan cam baharatlık setinde 8 adet baharatlık bulunmaktadır..
68,00TL Vergiler Hariç:68,00TL
Estetik görüntüsü ve kullanım kolaylığı açısından çok tercih edilen baharatlık modelleri arasında, kullanışlı bir model olan akrilik mürdüm 8’li dönerli baharatlık, oldukça fazla ilgi görmektedir. Akrilik malzemeden üretilmiş kapaklara sahip olan cam baharatlık setinde 8 adet baharatlık bulunmaktadı..
61,00TL Vergiler Hariç:61,00TL
Baharatlarınızı tek tek sofraya taşıma sıkıntısına ve mutfakta harıl harıl baharatlarınızı arama sorununa son! Ews Akrilik Soft Pembe 8'Lİ Dönerli Baharatlık sizi bu sıkıntıdan kurtaracak!Akrilik Malzemeyle Uzun süre KullanımEws Akrilik Soft Pembe 8'Lİ Dönerli Baharatlık,  anti-bakteriyel ve leke tu..
68,00TL Vergiler Hariç:68,00TL
Marka: Ews
Ürün Açıklaması :..
162,00TL Vergiler Hariç:162,00TL
Marka: Ews
Ürün Açıklaması :..
37,00TL Vergiler Hariç:37,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)