Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Saklama & Düzenleme

Mutfağınız için oldukça pratik ve her işinizi görecek mutfak saklama kapları ihtiyacınız olacaktır. Birbirinden lezzetli pasta ve böreklerinizi, dünden kalan yemeklerinizi, kurabiyelerinizi ve daha birçok gıdayı saklama kamları ile kolay ve pratik bir biçimde buzdolabında ya da dolabınızda saklayabilirsiniz. Hava almayan yapıları sayesinde saklama kapları içerisine koyduğunuz gıdaların daha uzun süre saklanmasını sağlayacaktır.

Mutfakların Olmazsa Olmazı Her Evin İhtiyacı

Her evin ihtiyacı olan mutfak saklama kutusu sayesinde hem düzenli bir mutfak sahibi olarak hiçbir şeyin ortada kalmamasını sağlayacak hem de içerisine koyduğunuz gıdaların daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaksınız. Salama kutularına dilediğiniz her şeyi koyarak düzenli ve muntazam bir şekilde saklayabilir ve ihtiyacınız olduğu her an kolay ve pratik bir şekilde kutuları açıp içerisindekileri kullanabilirsiniz.

Mutfağınızda Saklama Kavanozlarına Yer Açın

Saklama kavanozları ile bakliyatlarınızdan tutun diğer birçok gıdayı kolaylıkla saklayabilir ve hava almadan koruyabilirsiniz. Mutfak saklama kavanozları cam yapısı sayesinde içerisindekileri kolay görmenizi sağlar ve sağlıklı bir saklama kavanozu tercihi olur.

Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir. İçerik;Bir adet tepsi , 4 adet kahvaltı kabı ve 1 adet kapaktan oluşmaktadır.Ölçüler ;En: 26 cm / Boy: ..
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
EWs Akrilik Şeffaf Ekmek Saklama Kutusu EWs Akrilik Şeffaf Ekmek Saklama Kutusu
Çok Satan
EWs Akrilik Mürdüm Ekmek Kutusu, yaşantınızı kolaylaştıran, kolay kullanıma sahip bir üründür. Aynı zamanda mutfağınızda rengi ve şık tasarımı ile göz dolduran EWs Akrilik Şeffaf Ekmek Kutusunun özelliklerini yakından inceleyelim.HijyeniktirEWs Akrilik Şeffaf Ekmek Kutusu, yapımında kullanılan madde..
94,00TL Vergiler Hariç:94,00TL
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Mikrop ve koku barındırmaz.Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar .Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.Ölçüler ;En : 26,2Boy : 32,1Yükseklik : 6,4 ..
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
EWs Akrilik Şeffaf Bulaşıklık EWs Akrilik Şeffaf Bulaşıklık
Çok Satan
Akrilik Malzeme Piyasada bulaşıklık modelleri ile birlikte bulaşıklık yapımında kullanılan malzemeler de farklılık göstermektedir. Metal bulaşıklık, ahşap bulaşıklık ve plastik bulaşıklık zamanla çizilebilir ve bu durum çizilen yüzeyde bakteri birikmesine neden olacağından sağlığı tehdit etmektedir...
63,00TL Vergiler Hariç:63,00TL
EWs Akrilik Bal Bulaşıklık EWs Akrilik Bal Bulaşıklık
Çok Satan
Akrilik Malzeme Piyasada bulaşıklık modelleri ile birlikte bulaşıklık yapımında kullanılan malzemeler de farklılık göstermektedir. Metal bulaşıklık, ahşap bulaşıklık ve plastik bulaşıklık zamanla çizilebilir ve bu durum çizilen yüzeyde bakteri birikmesine neden olacağından sağlığı tehdit etmektedir...
44,00TL Vergiler Hariç:44,00TL
EWs Akrilik Mor 6'LI Kapaklı Kahvaltılık EWs Akrilik Mor 6'LI Kapaklı Kahvaltılık
Çok Satan
Kahvaltıda birbirinden farklı pek çok ürün tüketiyoruz. Haliyle kahvaltıyı hazırlarken de toplarken de bu ürünleri taşıması ve sonrasında saklaması bizim için zorluk yaratabiliyor. Peki neredeyse tüm kahvaltılık ürünleriniz farklı bölmelerde fakat tek bir kabın içinde ve kapalı bir halde dursun iste..
47,00TL Vergiler Hariç:47,00TL
EWs Akrilik Şeffaf Tezgah Üstü Kaşıklık EWs Akrilik Şeffaf Tezgah Üstü Kaşıklık
Çok Satan
Yemek yaparken kullandığımız ister metal ister tahta kaşıkları sürekli elimizde tutmamız mümkün değildir. Kaşıkları kullanmadığımız anlarda mutfak tezgahına koyduğumuz durumda ise hijyen açısından tatsız bir sonuç ortaya çıkar. EWs Akrilik Tezgah Üstü Kaşıklık ile böyle bir problem yaşamazsınız.Kaşı..
9,00TL Vergiler Hariç:9,00TL
EWs Akrilik Yeşil Kirli Kaşıklık
Çok Satan
Mutfak tezgahlarının kesinleşmiş olan aksesuarlarından birisi de yemek yaptıktan sonra kaşıkları koyduğumuz kaşıklıklardır.Tezgah Üstüne Yeni AksesuarOcağın yanında bulunması gereken ve yemekleri karıştırmamız halinde, oluşan yağın tezgaha geçmesini önleyen kaşıklık; oldukça gerekli bir hale gelmişt..
7,00TL Vergiler Hariç:7,00TL
Uygun fiyatı ve güzel görüntüsü ile mutfaklarınızda yer almak için bekleyen, akrilikten yapılmış olan mor kavanozu size sunuyoruz. Her bütçeye uygun aşırıya kaçmayan fiyatı ve akrilik gibi kaliteli bir malzemeden yapılmış olan ürünümüz pembe rengi ile sizlerle...Akriliğin Önemi Nedir?Akrilik tanımı,..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Uygun fiyatı ve güzel görüntüsü ile mutfaklarınızda yer almak için bekleyen, akrilikten yapılmış olan pembe kavanozu size sunuyoruz. Her bütçeye uygun aşırıya kaçmayan fiyatı ve akrilik gibi kaliteli bir malzemeden yapılmış olan ürünümüz pembe rengi ile sizlerle...Akriliğin Önemi Nedir?Akrilik tanım..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Uygun fiyatı ve güzel görüntüsü ile mutfaklarınızda yer almak için bekleyen, akrilikten yapılmış olan bal rengi kavanozu size sunuyoruz. Her bütçeye uygun aşırıya kaçmayan fiyatı ve akrilik gibi kaliteli bir malzemeden yapılmış olan ürünümüz pembe rengi ile sizlerle...Akriliğin Önemi Nedir?Akrilik t..
11,00TL Vergiler Hariç:11,00TL
Uygun fiyatı ve güzel görüntüsü ile mutfaklarınızda yer almak için bekleyen, akrilikten yapılmış olan mor kavanozu size sunuyoruz. Her bütçeye uygun aşırıya kaçmayan fiyatı ve akrilik gibi kaliteli bir malzemeden yapılmış olan ürünümüz pembe rengi ile sizlerle.Akriliğin Önemi Nedir?Akrilik tanımı, a..
8,00TL Vergiler Hariç:8,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 155 (13 Sayfa)