Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Tencereler

Yemek yaparken uyguladığınız tarifler kadar önemli olan bir başka nokta ise tencere seçimidir. Doğru tencere seçimi ile birlikte birbirinden lezzetli tariflerinizi doğru bir şekle pişirerek lezzetine lezzet katabilirsiniz. Granit tencere tercihi ile yemeklerinizin hem yanmasını engeller hem de daha lezzetli pişmesini sağlarsınız. Ayrıca sağlıklı bir pişirme sağlayan granit tencereleri tencere seti şeklinde de alabilir ve farkı boy ve ebatlarda tencerelere sahip olabilirsiniz.

Her Yemek İçin Uygun Tencere

Tencere seçerken yapacağınız yemeğine olduğu son derece önemlidir. Bunun için bir tencere takımı sahibi olmanızda fayda olacaktır. Birçok çap ve derinlikte tencere modelleri ile birlikte hem dilediğiniz miktarda yemek yapabilir hem de doğru tencere ile yemeklerinizi daha lezzetli kılabilirsiniz.

Tencere Seçiminde Her Zaman En İyiyi Tercih Edin

Tencere oldukça önemli bir mutfak malzemesidir. Kötü işçilik ve düşük maliyetli olarak üretilen tencereler büyük sağlık sorunlarını yol açabilir ve yemeklerinize olumsuz etkilerde bulunabilir bu nedenle en iyi tencere markası tercihinde bulunmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87..
248,00TL Vergiler Hariç:248,00TL
Mutfaklarımızda vazgeçilmezimiz olan tencerelere bir yenisini eklemeye ne dersiniz? EWs Ten Rengi 12 CM Mini Tencere ile tencere setinizin eksik parçasını tamamlayın.Yapışmaz Yüzeyi ile Size Kolaylık SağlarEWs Ten Rengi 12 CM Mini Tencere metal gereçlere dayanıklı yapışmaz yüzeyi ile size pişirmede ..
70,00TL Vergiler Hariç:70,00TL
Mutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz Daha Lezzetli!Yemekte lezzetin önemli ..
210,00TL Vergiler Hariç:210,00TL
EW's Gül Kurusu Gri 3'LÜ Granit GüveçMutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz D..
248,00TL Vergiler Hariç:248,00TL
Mutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz Daha Lezzetli!Yemekte lezzetin önemli ..
248,00TL Vergiler Hariç:248,00TL
EWs Gri 24 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 24 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
129,00TL Vergiler Hariç:129,00TL
EWs Gri 26 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 26 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
137,00TL Vergiler Hariç:137,00TL
EWs Gri 28 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 28 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
151,00TL Vergiler Hariç:151,00TL
Özellikler ;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa Markasıyla % ..
248,00TL Vergiler Hariç:248,00TL
Tencerede yaptığınız yemeklerin tadı EWs Gri Tencerenin sunduğu çeşitli avantajlarıyla birleştiğinde ortaya parmak ısırtan tatlar çıkacak.Kolay TemizlenirEWs Gri 20 CM Derin Tencere, sahip olduğu granit malzeme sayesinde yapışmaz bir yüzey avantajına sahiptir. Bunun yanında granit tencereyi kullanır..
125,00TL Vergiler Hariç:125,00TL
Tencerede yaptığınız yemeklerin tadı EWs Gri Tencerenin sunduğu çeşitli avantajlarıyla birleştiğinde ortaya parmak ısırtan tatlar çıkacak.Kolay TemizlenirEWs Gri 22 CM Derin Tencere, sahip olduğu granit malzeme sayesinde yapışmaz bir yüzey avantajına sahiptir. Bunun yanında granit tencereyi kullanır..
133,00TL Vergiler Hariç:133,00TL
Tencerede yaptığınız yemeklerin tadı EWs Gri Tencerenin sunduğu çeşitli avantajlarıyla birleştiğinde ortaya parmak ısırtan tatlar çıkacak.Kolay TemizlenirEWs Gri 24 CM Derin Tencere, sahip olduğu granit malzeme sayesinde yapışmaz bir yüzey avantajına sahiptir. Bunun yanında granit tencereyi kullanır..
147,00TL Vergiler Hariç:147,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)