Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Tavalar

Yemek yaparken olmazsa olmazlardan biri olan tava ile birlikte yemek yapmanız hem kolaylaşır hem de lezzetli bir yemek yapmış olursunuz. En sağlıklı tava çeşitleri olarak ilk sırada granit tavalar ve seramik tavalar yer almaktadır. Bu tavalar sağlıklı bir yemek pişirmeniz için oldukça önemli malzemelerdir. Kanserojen etki yaratman yemeklerinizi en iyi şekilde pişirmenize yardımcı olacak olan granit tava seti seçeneği ile hem farklı çaplar ve boyutlardaki tavalara sahip olur hem de sağlıklı yemekler hazırlayarak sevdiklerinizi korumuş olursunuz.

Her Yemek İçin Uygun Tavalar

Yaptığınız yemek ya da sos için uygun tava çeşitleri bulabilirsiniz. Tava çeşitleri ağız çapları, derinlikler ve malzeme yapısına göre çeşitlilik göstermektedir. Siz en iyisi her çeşit tavayı içerinde barındıran bir tava seti edinin ki her ne yaparsanız yapın elinizin altında o işleme uygun bir tava bulunsun.

Tava Takımları İle Mutfak Takımı Tamam

Mutfağınız için her zaman hayat kurtaracak olan tava takımı sayesinde yemek yaparken en uygun tava her zaman ekinizde bulunmuş olacak.

Marka: Ews
Özellikler ;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa Markasıyla % ..
56,00TL 50,40TL
Marka: Ews
Görüntüsü ve yapısı nedeni ile teflon tavayı andıran granit tavave tencere seti, teflona göre daha sağlıklı olması ile dikkat çekmektedir. Çizilmelere ve çeşitli darbelere karşı özel olarak tasarlanmış olması sebebi ile de uzun ömürlü ve ev hanımlarının yıllarca yıpranmadan kullanabileceği bir malze..
205,00TL 184,50TL
Marka: Ews
Özellikler ;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa Markasıyla % ..
137,00TL 123,30TL
Marka: Ews
EWs Gri 22 CM Tava yapışmaz yüzeyi ve metal gereçlere olan dayanıklılığıyla il şimdi mutfakların vazgeçilmezi. İster döküm tava ister granit tava veya seramik tava alın, isterseniz granit tava seti olarak almayı tercih edin EWs tava fiyatlarında her bütçeye uygun fiyat imkanını sağlıyor.Yapışmaz yüz..
62,00TL 55,80TL
Marka: Ews
EWs Gri 24 CM Tava yapışmaz yüzeyi ve metal gereçlere olan dayanıklılığıyla il şimdi mutfakların vazgeçilmezi. İster döküm tava ister granit tava veya seramik tava alın, isterseniz granit tava seti olarak almayı tercih edin EWs tava fiyatlarında her bütçeye uygun fiyat imkanını sağlıyor.Yapışmaz yüz..
67,00TL 60,30TL
Marka: Ews
EWs Gri 26 CM Tava yapışmaz yüzeyi ve metal gereçlere olan dayanıklılığıyla il şimdi mutfakların vazgeçilmezi. İster döküm tava ister granit tava veya seramik tava alın, isterseniz granit tava seti olarak almayı tercih edin EWs tava fiyatlarında her bütçeye uygun fiyat imkanını sağlıyor.Yapışmaz yüz..
76,00TL 68,40TL
Marka: Ews
EWs Gri 28 CM Tava yapışmaz yüzeyi ve metal gereçlere olan dayanıklılığıyla il şimdi mutfakların vazgeçilmezi. İster döküm tava ister granit tava veya seramik tava alın, isterseniz granit tava seti olarak almayı tercih edin EWs tava fiyatlarında her bütçeye uygun fiyat imkanını sağlıyor.Yapışmaz yüz..
82,00TL 73,80TL
Marka: Ews
Kahvaltılarımıza yeni bir tat getiren krepler son zamanlarda oldukça rağbet görüyor. Ancak kreplerinizi en lezzetli ve doğru biçimde yapabilmek için kullandığınız tavanın da oldukça büyük bir önemi var. Şahane krepler yapabilmek için EWs Gri 24 CM Krep Tava doğru tercih!Yapışmaz Yüzey ile Lezzetli K..
51,00TL 45,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)