Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Tencere ve Tavalar

Tencere ve Tavalar

Tencere ve tavalar mutfak aksesuarları pişirme ürünleri olarak giderek çeşitlilik kazandı. Yeni çıkan malzemeler ve gelişen endüstriyel teknoloji ile birbirinden şık ve kullanışlı tencere ve tava modelleri şimdi EWs’de.

Düdüklü Tencere mi Granit Tencere mi?

Düdüklü tencere mi tercih etmeli yoksa granit tencere mi? Hangisi sağlık açısından daha uygun? Hangisi daha hızlı yemek pişirmemi sağlar? gibi birçok soru hepimizin dilinde. Burada sanırım mutfak aksesuarları seçerken kişisel alışkanlıklar ve yemek tercihleri ön planda kalıyor.

Granit tencere tercihini sadece renk ve model açısından yapabileceğiniz gibi, granit tencere seti tercih etme sebebiniz kullanım kolaylığı ve sağlıklı yemek pişirme için daha uygun bulmanız da olabilir.  Ancak tabi zamanı kısıtlı, çalışan insanlarsanız düdüklü tencere tercih etmeniz daha iyi olabilir. Düdüklü tencere fiyatları açısından da er bütçeye uygun seçenekleriyle EWs sayfalarını ziyaret edebilirisiniz.

Tencere Takımı fiyatları

Tencere takımı olarak neyi tercih etmeliyim diye soruyor olabilirsiniz. Tencere seti denilince çeliği var, teflonu var; porselen tencere takımı da granit tencere takımı da var. Düdüklü tencere var, döküm tencere var. Hangisi hangi yemeklere uygun veya hangi model sizin yemek alışkanlıklarınıza daha uygun diye düşünürken fiyat açısından da cüzdanınızın dostu tencere takımı fiyatları ve seçenekleriyle EWs emrinizde.

Granit Tava Seti Fiyatları

Granit tencere ve tavalar için seçeneklere EWs sitemiz üzerinden bakabilirsiniz. Özellikle kullanışlı ve kolay pişirme özelliği sayesinde tercih edilen granit malzemeden yapılmış mutfak aksesuarları şıklığı ile de mutfağınızı tamamlıyor. Farklı ölçülerdeki granit tencere ve tencere takımı için EWs doğru adres. Yeni evlenecekler, çeyiziniz için tencere takımı arıyorsanız,  granit tencere seti ve granit tava seti ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Çelik Tencere Seti Fiyatları

Ne olursa olsun bir çelik tenceren olsun diyen büyüklerin sözüne kulak verip mutfağınıza mutla en az bir çelik tencere ama en iyisi bir çelik tencere seti almayı ihmal etmeyin. Fiyatlar açısından da bütçe dostu çelik tencere seti ürünlerimizi EWs sayfalarından takip edebilirsiniz.

Teflon Tencere ve Tencere Takımı

Teflon tencere ve teflon tavalar, yemeklerin pişirilmesinde vakit kaybı olmadan, yapışmaz özelliği ve kolay temizlenebilirliği ile çalışan dostu ürünler. Mutfağınızda hızlı ve zahmetsiz yemekler yapmak istiyorsanız teflon tencere ve tencere takımı ürünlerimizi incelemenizi öneririz.

Döküm Tava ve Tava Seti

Tava setleri mutfaklarda özellikle kahvaltı başta olmak üzere, sos yapımı ve tava yemekleri için mutlaka bulunması gereken parçalardan. Eğer tava yemeklerini ağırlıklı olarak pişiriyorsanız tava seti ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Teflon tava, döküm tava ve granit tava olarak farklı modellerde bulabileceğiniz ürünlerimiz bütçenizi yormayacak tava seti fiyatlarıyla da sizi mutlu edecektir.

Marka: Ews
Özellikler ;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa Markasıyla % ..
56,00TL 50,40TL
Marka: Ews
EWs 30 CM Krem Rengi Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
84,00TL 75,60TL
Marka: Ews
EWs 32 cm Krem Rengi Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
92,00TL 82,80TL
Marka: Ews
Mutfaklarımızda vazgeçilmezimiz olan tencerelere bir yenisini eklemeye ne dersiniz? EWs Ten Rengi 12 CM Mini Tencere ile tencere setinizin eksik parçasını tamamlayın.Yapışmaz Yüzeyi ile Size Kolaylık SağlarEWs Ten Rengi 12 CM Mini Tencere metal gereçlere dayanıklı yapışmaz yüzeyi ile size pişirmede ..
70,00TL 63,00TL
Marka: Ews
EWs 28 cm Pembe Renk Granit Fırın TepsiKendimiz ailemiz çocuklarımız ve misafirlerimiz için sağlıklı ve leziz yemekler hazırlamak kadar onları hazırlarken kullandığımız malzemelere de özen göstermek önemlidir. Aldığımız mutfak ürününün uzun ömürlü olması cebimize, sağlığımız için korkmadan kullanmam..
54,00TL 48,60TL
Marka: Ews
EWs 32 cm Pembe Renk Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
65,00TL 58,50TL
Marka: Ews
Mutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz Daha Lezzetli!Yemekte lezzetin önemli ..
210,00TL 189,00TL
Marka: Ews
EW's Gül Kurusu Gri 3'LÜ Granit GüveçMutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz D..
248,00TL 223,20TL
Marka: Ews
Mutfağımız; en güzel yemeklerin piştiği kimi zaman en güzel sohbetlere kucak açan, en güzel sofraların kurulduğu bir yer olarak bilinir. En önemlisi de güzel yemeklerin çıktığı bir alandır. Peki, hiç güveç setinde yemek pişirdiniz mi?Güveç Seti İle Yemekleriniz Daha Lezzetli!Yemekte lezzetin önemli ..
248,00TL 223,20TL
Marka: Ews
EWs Gri 24 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 24 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
129,00TL 116,10TL
Marka: Ews
EWs Gri 26 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 26 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
137,00TL 123,30TL
Marka: Ews
EWs Gri 28 cm basık granit tencere şık görünümü, sağlıklı granit malzemeden üretilmesi, dayanıklılığı ile mutfaklarınızın muhteşem ikilisi olacak.EWs Gri 28 CM Basık Granit Tencere, granit malzemeden üretilmiştir. Tencere ve tava gibi ürünlerde son zamanlarda sağlıklı olması nedeniyle granit kullanı..
151,00TL 135,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)