Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kettle

Gün içinde başta çay ve kahve olmak üzere çok fazla sıcak içecek tüketiyoruz. Bu durum da haliyle bizim su ısıtıcı kettle’lara olan ihtiyacımızı bir hayli artırmakta. Eskiden olduğu gibi suyu ocakta bir kap içerisinde kaynatmak yerine bize hem zamandan hem de efordan kazandıran kettleları kullanıyoruz. Fakat kettle satın alırken neye göre tercih yapmalıyız?

Kettle modelleri her yaştan ve zevkten insanın beğenine hitap edebilecek kadar çeşitli. Tek bir tuşa basarak dakikalar içinde sıcak suyumuzun hazır olmasını sağlayan kettle modellerini EWs sitesinden dilediğinizce araştırabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

EWs’de Martha Çelik Su Isıtıcı (Kettle) ve Adell Su Isıtıcı (Kettle) Rosie gibi modellerin yanı sıra ÇAYKOLİK ELEKTRİKLİ SEMAVER seçeneği de bulunmaktadır. Tüm modelleri EWs sitesinden karşılaştırabilir, kettle fiyatları değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Kettle’ı ne kadar, nasıl ve nerede kullanacağınıza bağlı olarak en doğru seçeneği tercih edebilir ve böylelikle size uygun kettle fiyatları için karar verebilirsiniz. Kettle modellerinde kullandığımız malzemeler sayesinde kireç tutma, bozulma ya da hasar görme konusunda yaşayacağınız riskleri minimuma indiriyoruz. Doğru ve özenli bir kullanım ile satın aldığınız kettle’dan tam bir performans göreceğinize garanti veriyoruz.

EWs’den satın aldığınız kettle modelinin yanı sıra çay ve kahve bardaklarımızı, çay bardağı takımlarını ve birbirinden şık ve renkli kupalarımızı incelemek için sitemizde bulunan ilgili sekmeleri ziyaret edebilir ve alışverişinizi çeşitlendirebilirsiniz.  

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)