Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kek ve Fırın Kapları

Kek ve fırın kapları her mutfakta olması gereken ürünlerdendir. Pasta kek kalıpları, şekilli kek kalıpları, farklı kek kalıpları her insanın aklına gelen ürünlerdir. Kek kalıpları ve fiyatları, en ucuz kek kalıpları konularında da sitemizde birçok modelle sizleri karşılamaktadır.

Pasta kek kalıpları evinde pasta ve özel hamur işleri yapmak isteyenlerin mutfaklarından eksik etmedikleri ürünler arasındadır. Şekilli kek kalıpları ile kendi tasarımlarınız olan pastalar ve tatlılar yapmanız mümkündür. Farklı kek kalıpları ile evinize gelen misafirlerinizi şaşırtabileceğiniz tatlar yapmanız mümkündür.

Pasta kek kalıpları seçiminde dikkat etmeniz gerekenlerin başında istediğiniz modelleri belirlemek ve farklı kek kalıpları ile yapabileceğiniz pasta ve tatlı modellerinizi düşünmenizdir. Daha güzel görünümlü sunumlar için size özel pasta kek kalıpları modellerimiz sitemizde mevcuttur. Bu şekilli kek kalıpları ile ihtiyacınız olan sunumları sağlayabilirsiniz.

Kek ve fırın kapları konusunda merak edilen diğer bir konu ise kek kalıpları ve fiyatları ve en ucuz kek kalıpları konularıdır. Kek kalıpları ve fiyatları ve en ucuz kek kalıpları konularında da sitemiz sizleri bilgilendirerek aklınızdaki soru işaretlerini giderecektir.

Marka: Ews
Özellikler;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Bulaşık makinasın da yıkanabilir.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Depa Markasıyla % 100 Yerli Üretimdir...
66,00TL 59,40TL
EWs Krem Orta Boy Granit Kek Kalıbı
-10 % Tükendi!
Marka: Ews
Çay keyiflerinizin pratik tatlısı için biçilmiş kaftan olan EWs Krem Orta Boy Granit Kek Kalıbı, kolay kullanımı ve sağlıklı granit yapısı ile vazgeçilmeniz olacaktır.Yapışmaz Yüzeyi Siz de DeneyinKek kalıplarının estetik görünüm aracı olarak kullanılması günümüzde tercih edilen özelliklerinden biri..
43,00TL 38,70TL
Marka: Ews
EWs Krem Küçük Boy Dilimli Granit Kek Kalıbı ile artık kek pişirmek çok kolay. Lezzetli kekler yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bu kek kalıbı.Daha önce tanışmadığınıza pişman olacaksınız. Küçük boy dilimli kek kalıbı, gelen misafirlerinize lezzetli kekler yapmak için en büyük yardımcılarınızdan ..
43,00TL 38,70TL
Marka: Ews
Günümüzde misafirlerinize sunduğunuz ikramlıkların lezzeti kadar görüntüleri de önemli. Yaptığınız kekleri farklı şekillerde sunmak masanıza renk katacaktır. EWs Krem Küçük Boy Papatya Granit Kek Kalıbı, değişik görünümler yaratmak için güzel bir alternatif olabilir.Ayrıca papatya şeklindeki EWs Gra..
53,00TL 47,70TL
Marka: Ews
Fransızların ünlü hamur işi tartlar bizim de mutfağımızın gözdesi durumunda. Hamurunun inceliği ve gevrekliği ile nam salmış hamur işinin yapımında kullanılan malzemenin ne kadar önemli olduğu bilinmekte. Hamurun yanı sıra kullanılan tart kalıbı da kaliteli olmalıdır. Tartlarınız için İdeal SeçimYap..
34,00TL 30,60TL
Marka: Ews
EWs Krem Orta Boy Papatya Granit Kek Kalıbı sofralarınızda adeta çiçek açtıracak. İsmini papatya şeklinde tasarlanmasından alan bu kek kalıbı, keklerinize papatya şekli verecek sunumlarınıza zerafet katacak, pratik kullanımıyla çay saatlerinizde, aile davetlerinizde size büyük kolaylık sağlayacaktır..
59,00TL 53,10TL
Marka: Ews
En : 24 cmDerinlik : 10 cmYapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa..
45,00TL 40,50TL
Marka: Ews
Çay keyiflerinizin pratik tatlısı için biçilmiş kaftan olan EWs Pembe Orta Boy Granit Kek Kalıbı, kolay kullanımı ve sağlıklı granit yapısı ile vazgeçilmeniz olacaktır.Yapışmaz Yüzeyi Siz de DeneyinKek kalıplarının estetik görünüm aracı olarak kullanılması günümüzde tercih edilen özelliklerinden bir..
46,00TL 41,40TL
Marka: Ews
Özellikler ;Yapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa Markasıyla % ..
46,00TL 41,40TL
Marka: Ews
En : 26 cmDerinlik : 6 cmYapışmaz yüzey, metal gereçlere dayanıklı.Kolay temizlenir pişirme yüzeyi.Yağsız pişirme, sağlıklı yemekler için uygun.Pişirirken enerji tasarrufu sağlayan harika performanslar ve maksimum ömür.Yumuşak dokunuş kulplar.Bulaşık makinasın da jel kullanılması tavsiye edilirDepa ..
37,00TL 33,30TL
EWs Pembe Krem Küçük Boy Dilimli Granit Kek Kalıbı
-10 % Tükendi!
Marka: Ews
EWs Pembe Krem Küçük Boy Dilimli Granit Kek Kalıbı ile artık kek pişirmek çok kolay. Lezzetli kekler yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bu kek kalıbı. Daha önce tanışmadığınıza pişman olacaksınız.  Küçük boy dilimli kek kalıbı, gelen misafirlerinize lezzetli kekler yapmak için en büyük yardımc..
24,00TL 21,60TL
EWs Pembe Krem Büyük Boy Dilimli Granit Kek Kalıbı
-10 % Tükendi!
Marka: Ews
EWs Pembe Krem Büyük Boy Dilimli Granit Kek Kalıbı ile artık kek pişirmek çok kolay. Lezzetli kekler yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bu kek kalıbı.Daha önce tanışmadığınıza pişman olacaksınız. Küçük boy dilimli kek kalıbı, gelen misafirlerinize lezzetli kekler yapmak için en büyük yardımcıların..
33,00TL 29,70TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)