Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Granit Sahan

Mutfaklarınızda kullandığınız olmazsa olmaz eşyalarınızın başında granit sahan takımı gelmektedir. Günümüzde artık granit sahan kullanılarak daha sağlıklı yemekler yapılmaktadır. Akşam yemekleri için granit sahan tava seti ve granit sahan tencere seti de tercih edilmektedir. Sitemizde göreceğiniz sahan fiyatları ile almak için neden acele etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.

En güzel sabah kahvaltıları granit sahan takımı ile yapılan bir yumurta ile taçlanır. Türk mutfağının olmazsa olmaz mutfak eşyası olan sahan tava seti ve sahan tencere seti artık yeni bir formda granit sahan olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak granit sahan eski modellere nazaran daha sağlıklıdır. Hem uzun ömürlü olması hem de paslanmaz bir yapıya sahip olması nedeniyle günümüzde daha çok tercih edilir olmuştur.

Yeni evini kuran çiftlerin ve evini baştan dizayn edenlerin dikkat ettikleri konuların başında mutfak seçimi gelmektedir. Mutfak takımı seçiminde granit sahan fiyatları ve sahan takımı seçimi de önemlidir. Ayrıca sahan tava seti ve sahan tencere seti seçimini de sahan fiyatları göz önünde bulundurarak yapmakta ev ekonomisi açısından fayda vardır.

Marka: Ews
Türk kültüründe oldukça yaygın olan sabahları sahanda kırılan yumurta oldukça keyifli ve lezzetli olmaktadır. Sahan, kültürümüzde çok sık kullanılan bir mutfak gereci olduğundan dolayı çabuk yıpranabilmektedir. Granit sahan ise sahanda yumurta keyfini farklı boyutlara taşımaktadır.Bulaşık Makinesind..
53,00TL 47,70TL
Marka: Ews
Türk kültüründe oldukça yaygın olan sabahları sahanda kırılan yumurta oldukça keyifli ve lezzetli olmaktadır. Sahan, kültürümüzde çok sık kullanılan bir mutfak gereci olduğundan dolayı çabuk yıpranabilmektedir. Granit sahan ise sahanda yumurta keyfini farklı boyutlara taşımaktadır.Bulaşık Makinesind..
55,00TL 49,50TL
Marka: Ews
Kahvaltıların olmazsa olmazı sahanda yumurtayı, Ew's kalitesiyle hiç denediniz mi? Ew's 20cm granit sahanı kahvaltılarınızı daha lezzetli hale getirme konusunda iddialı. Siyahın uyumlu asaleti ve granitin kalitesinin birleştiği bu fonksiyonel tavayı sizinle inceleyim.Korkulu Rüyanız Artık Sorun Deği..
62,00TL 55,80TL
Marka: Ews
Türk kültüründe oldukça yaygın olan sabahları sahanda kırılan yumurta oldukça keyifli ve lezzetli olmaktadır. Sahan, kültürümüzde çok sık kullanılan bir mutfak gereci olduğundan dolayı çabuk yıpranabilmektedir. Granit sahanise sahanda yumurta keyfini farklı boyutlara taşımaktadır.Bulaşık Makinesinde..
67,00TL 60,30TL
Marka: Ews
Kahvaltıların olmazsa olmazı sahanda yumurtayı, Ew's kalitesiyle hiç denediniz mi? Ew's 24cm granit sahanı kahvaltılarınızı daha lezzetli hale getirme konusunda iddialı. Siyahın uyumlu asaleti ve granitin kalitesinin birleştiği bu fonksiyonel tavayı sizinle inceleyim.Korkulu Rüyanız Artık Sorun Deği..
73,00TL 65,70TL
Marka: Ews
Kahvaltıların olmazsa olmazı sahanda yumurtayı, Demoonji kalitesiyle hiç denediniz mi? Demoonji'nin 20cm granit sahanı kahvaltılarınızı daha lezzetli hale getirme konusunda iddialı. Siyahın uyumlu asaleti ve granitin kalitesinin birleştiği bu fonksiyonel tavayı sizinle inceleyim.Korkulu Rüyanız Artı..
43,00TL 38,70TL
Marka: Ews
EWs Krem 28 CM Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabilirsiniz..
76,00TL 68,40TL
Marka: Ews
Ne olursa olsun kavurma sacda pişmezse yemem diyorsanız, granit kavurma sacı ile bırakın kavurmayı parmaklarınızı bile yiyeceksiniz.Hızlı TemizlikGranit sac, diğer ürünlerde kavurma yaptıktan sonra karşılaştığınız sorunları yaşatmamasıyla sizi bir hayli şaşırtacak. En güzel yanı ise karnınız doydukt..
63,00TL 56,70TL
Marka: Ews
Ne olursa olsun kavurma sacda pişmezse yemem diyorsanız, granit kavurma sacı ile bırakın kavurmayı parmaklarınızı bile yiyeceksiniz.Hızlı TemizlikEWs Krem 32 CM Granit Kavurma Sacı, diğer ürünlerde kavurma yaptıktan sonra karşılaştığınız sorunları yaşatmamasıyla sizi bir hayli şaşırtacak. En güzel y..
68,00TL 61,20TL
Marka: De' Moonji
Pişirme esnasında yapılabilecek maksimum enerji tasarrufunu sağlayan Demoonji Pembe Gri 18 CM Granit Sahan ile artık yemek yapmak daha kolay. Ayrıca bu sayede granit sahanınızı maksimum süre kullanabileceksiniz.Metal Gereçlere Dayanıklı YapıDemoonji Pembe Gri 18 CM Granit Sahanı granit olması sebebi..
58,00TL 52,20TL
Demoonji Siyah 18 CM Granit Sahan
-10 % Tükendi!
Marka: De' Moonji
Pişirme esnasında yapılabilecek maksimum enerji tasarrufunu sağlayan Demoonji Siyah 18 CM Granit Sahan ile artık yemek yapmak daha kolay. Ayrıca bu sayede granit sahanınızı maksimum süre kullanabileceksiniz. Metal Gereçlere Dayanıklı Yapı Demoonji Siyah 18 CM Granit Sahanı granit olması sebebiyle ..
65,00TL 58,50TL
Demoonji Mor Gri 18 CM Granit Sahan
-10 % Tükendi!
Marka: De' Moonji
Pişirme esnasında yapılabilecek maksimum enerji tasarrufunu sağlayan Demoonji Mor Gri 18 CM Granit Sahan ile artık yemek yapmak daha kolay. Ayrıca bu sayede granit sahanınızı maksimum süre kullanabileceksiniz.Metal Gereçlere Dayanıklı YapıDemoonji Mor Gri 18 CM Granit Sahanı granit olması sebebiyle ..
57,00TL 51,30TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)