Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Fırın Tepsisi

Sevdiklerinize lezzetli atıştırmalıklar yapmak istiyor ama bir türlü aradığınız lezzeti tutturamıyorsanız belki de problem fırın tepsinizdedir. Bir kek pişirirken en önemli etken sıcaklığın eşit dağılması, kekin eşit şekilde kabarmasıdır. Kekinizin istediğiniz gibi kabarması için ise sadece yumurtayı doğru miktarda çırpmak yetmez, kullandığınız malzemelerin de işinizi kolaylaştırması gerekir. İşte tam da burada devreye granit fırın tepsisi giriyor. 

Neden Granit?

Öncelikle granit fırın tepsisi, yüksek ısılara maruz kaldığında tepki olarak kanserojen madde üretmemektedir. Fırının içinde tabandan ve tavandan aldığı ısıyı, içerisinde pişmekte olan ürünün her yerine eşit miktarda dağıtır. Güzelce kabarmış bir kek pişirmek isterken, fırından bir tarafı kabarmış bir tarafı çukurda kalan bir kek çıkarmazsınız. Granit fırın tepsisinin en güzel özelliği ise, ister elde ister bulaşık makinesinde çok kolay şekilde temizlenmesidir. 

Uygun Fiyat, Bol Çeşit

İnternet sitemizde bulabileceğiniz fırın tepsisi modelleri arasından istediğiniz bir tepsiyi seçebilir, istediğiniz lezzeti yakalayabilirsiniz. Fırın tepsisi ebatları içinden fırınınıza en uygun olanını seçtiyseniz, fırın tepsisi kategorisine girip fırın tepsi fiyatları ve fırın tepsi modellerini inceleyip karar verebilirsiniz. 

EWs 30 CM Krem Rengi Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
84,00TL Vergiler Hariç:84,00TL
EWs 32 cm Krem Rengi Granit Fırın Tepsi EWs 32 cm Krem Rengi Granit Fırın Tepsi
Çok Satan
EWs 32 cm Krem Rengi Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
92,00TL Vergiler Hariç:92,00TL
EWs 28 cm Pembe Renk Granit Fırın Tepsi
Çok Satan
EWs 28 cm Pembe Renk Granit Fırın TepsiKendimiz ailemiz çocuklarımız ve misafirlerimiz için sağlıklı ve leziz yemekler hazırlamak kadar onları hazırlarken kullandığımız malzemelere de özen göstermek önemlidir. Aldığımız mutfak ürününün uzun ömürlü olması cebimize, sağlığımız için korkmadan kullanmam..
54,00TL Vergiler Hariç:54,00TL
EWs 32 cm Pembe Renk Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabili..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
Yemek pişirdikten sonra fırın tepsisi temizliği oldukça zordur. Yüksek ısıda pişen yemekler çoğunlukla fırın tepsisinde temizlemesi zor lekeler ortaya çıkartmaktadır. Aynı zamanda ısının tüm tepsi yüzeyine yayılmaması sonucunda da yemeğin kısımlarının farklı oranda piştiği görülebilmektedir. Granit ..
54,00TL Vergiler Hariç:54,00TL
EWs 30 cm Mor Renk Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabilirs..
59,00TL Vergiler Hariç:59,00TL
EWs 32 cm Mor Renk Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabilirs..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
Sade ve şık görüntüsü ile sadelikten yana, ancak göze de hitap eden ürünleri tercih eden hanımların tercihi olarak göze çarpan granit fırın tepsi birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Kullanım açısından özellikle çalışan, mutfakta geçirecek fazla vakti olmayan ve zahmetli kap..
54,00TL Vergiler Hariç:54,00TL
EWs 30 cm Mint Krem Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabilir..
59,00TL Vergiler Hariç:59,00TL
EWs 32 cm Mint Krem Granit Fırın Tepsisiyle ailenize kolay bir şekilde daha sağlıklı ve daha lezzetli yemekler yapabileceksiniz.Hijyen ÖnemliGranit yapısıyla yemekler yapışmaz ve bu sayede de temizlemesi çok daha kolay olur ve sizi yormaz. Bu sayede fırın tepsisinin hijyenini kolaylıkla sağlayabilir..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)