Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Fırın Tepsisi

Sevdiklerinize lezzetli atıştırmalıklar yapmak istiyor ama bir türlü aradığınız lezzeti tutturamıyorsanız belki de problem fırın tepsinizdedir. Bir kek pişirirken en önemli etken sıcaklığın eşit dağılması, kekin eşit şekilde kabarmasıdır. Kekinizin istediğiniz gibi kabarması için ise sadece yumurtayı doğru miktarda çırpmak yetmez, kullandığınız malzemelerin de işinizi kolaylaştırması gerekir. İşte tam da burada devreye granit fırın tepsisi giriyor. 

Neden Granit?

Öncelikle granit fırın tepsisi, yüksek ısılara maruz kaldığında tepki olarak kanserojen madde üretmemektedir. Fırının içinde tabandan ve tavandan aldığı ısıyı, içerisinde pişmekte olan ürünün her yerine eşit miktarda dağıtır. Güzelce kabarmış bir kek pişirmek isterken, fırından bir tarafı kabarmış bir tarafı çukurda kalan bir kek çıkarmazsınız. Granit fırın tepsisinin en güzel özelliği ise, ister elde ister bulaşık makinesinde çok kolay şekilde temizlenmesidir. 

Uygun Fiyat, Bol Çeşit

İnternet sitemizde bulabileceğiniz fırın tepsisi modelleri arasından istediğiniz bir tepsiyi seçebilir, istediğiniz lezzeti yakalayabilirsiniz. Fırın tepsisi ebatları içinden fırınınıza en uygun olanını seçtiyseniz, fırın tepsisi kategorisine girip fırın tepsi fiyatları ve fırın tepsi modellerini inceleyip karar verebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.