Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Demlik

Gerek kahvaltı sofralarında, gerek gün ortasında, gerekse akşam keyfinde demlenen çay ile keyif yapan kişilerin bu lezzetten vazgeçmesi imkansızdır. Çayın iyi demlenmesi ve güzel bir lezzetin ortaya çıkması içinse mutlaka cam demlik kullanılması gerekmektedir. Cam demlik hem sağlık açısından hem de lezzet açısından son derece önemli ve etkili bir çay demleme aracıdır. Aynı tadı mutlaka yakalayacağınız bir başka seçenek ise porselen demlik olacaktır.

Büyük Küçük Kişi Sayına Göre Demlik Modelleri

Çay demlerken kişi sayısının demlenen çayın miktarı konusunda önemi vardır. Bu nedenle tek demlik ile çok fazla kişiye çay demlemek istiyorsanız büyük bir demlik kullanmanız gerekmektedir. Büyük demlik ile yeterince kişiye çay demleyebilir, çay keyfinizi uzun süre yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda az kişi için çay demlenecekse küçük demlik tercih etmekte fayda olacaktır.

Demlik Takımları İle Keyif Yaşayın

Alacağınız demlik takımı ile demlediğiniz çayların demlenme ve sunum sürecine kadar tüm işlemlerini kolay ve pratik bir şekilde çözecek ve çay keyfinize ara vermeden devam edeceksiniz.

Marka: Ews
Gerek evinizde gerekse iş yerinizde mutlaka en çok kullandığımız ürünlerin başında gelen kupa bardaklar oldukça kullanışlı ve kullanması keyif veren araçlar haline gelmiştir. Kupa bardak modelleri gün geçtikçe farklı tarzlarda üretilmekte ve her kullanıcıya hitap eden kupa bardak modelleri sayesinde..
25,00TL Vergiler Hariç:25,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                             * Materyali silikondur.* Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygundur.*Tantitoni Güvencesiyle Çin'de üretilmiştir."..
31,00TL Vergiler Hariç:31,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                  *Paslanmaz çelikten üretilmiştir. *Bulaşık makinasında yıkanabilir. *Joie güvencesiyle Çin de üretilmiştir...
58,00TL Vergiler Hariç:58,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                         *Isıya dayanıklı borosilikat camdan üretilmiştir.*Direkt ateşe konulabilir.*Kapasitesi 980ml.*Elde yıkanması tavsiye edilir.*Isı değişimine maruz bırakılmamalıdır.*Yüksek sıcaklıklarda olmamak şartıyla indüksiyon ta..
124,00TL Vergiler Hariç:124,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)