Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Nihaleler

Mutfaklarda özel bir korunak ve emniyet sağlayan aksesuarlardan olan nihaleleri kategorimizde sunmaktayız. Her mutfakta kullanımı önemli olan gereçlerin başında nihaleler gelir. Mutfak mermer ve fayanslarını koruyan bu aksesuarlar, fayans ve mermerlerin yanmasını engelleyici olan aksesuarlardır. Üzerine konulan tencere, çaydanlık, düdüklü tencere gibi pişirme aparatlarının sıcaklığının yüzeye geçmesini engelleyen nihaleler platformumuzda sunulmuştur.

Mutfak tezgahlarının üzerine konularak sıcak gereçlerden mutfak portmantosunu koruyan bu aksesuarlar sıcağı geçirmeyen materyalden üretilmiştir. Nihalelerin bir diğer kullanım alanı ise yemek masalarıdır. Sıcak yemek servislerinde nihaleler tencerelerin altına konulur ve bu sayede yemek masasındaki örtü ve dekor aksesuarının yanması önlenir. Aynı zamanda nihale sayesinde yemek masaları da korunmuş olacaktır. Her mutfakta mutlaka nihale kullanımı şarttır. Hiçbir kadın mutfak tezgahının, fayansının, mermerinin, masa örtüsünün veya mobilyasının yanmasını ya da renginin değişmesini istemez. Platformumuzda sunmuş olduğumuz nihale modelimiz tarz bir görsele sahiptir. Nihale ihtiyaçlarınız için platformumuzu inceleyebilirsiniz.

Yıldız şeklinde tasarlanmış olan nihale yani altlık modelimize göz atabilirsiniz. Kahvaltınızda çayınızı tazelemek için kalkıp kalkıp oturmak yerine sıcak çaydanlığınızın altında nihale kullanabilirsiniz. Hem rahatlığınız hem de pratik bir kullanım için nihale gerekli olan bir mutfak materyalidir. Mutfak yüzeylerinizi, masa örtülerinizi ve yemek masası mobilyalarınızı yanmaya ve renk değişimine karşı korumak için nihale kullanabilirsiniz. Yer kaplamayan ve hafif kullanımıyla tarz yaratan nihaleler için platformumuzu inceleyebilirsiniz.

Yıldız Desenli Nihale
Çok Satan
Nihale kullanımıMutfak gereçleri kategorisinde en az arattığınız ürünlerden biri olan altlık yani nihaleler, yerlerine genellikle başka alternatifler üretilen ürünler gibi görülebilir. Ama sıcak olan birçok mutfak araçları ve sizin için kurtarıcı konumdadır. Herhangi bir ürün nihale olarak kullanılm..
8,00TL
Vergiler Hariç:8,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası