Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Süzgeç

Her evin mutfağında olmazsa olmaz mutfak gereçlerinden olan süzgeçler yemek yapım ve hazırlık aşamasında işinizi daha da kolaylaştıran pratik bir gereç. Süzgeç seçimi yaparken delik aralığı ve ağız çapı kullanım alnınıza göre değişiklik gösterecektir. Süzgeç çeşitleri arasında size en uygun olan delik aralıklı ve ağız çapı genişliği ve darlığı uygun olan süzgeci kullandığınız zaman işlerinizi daha pratik bir şekilde halledebileceksiniz.

Her Kullanıma Uygun Süzgeç Modeli Bulabilirsiniz

Mutfakta hazırladığınız yemek ya da tatlı pasta türevi her işlem için uygun süzgeç modelleri bulabilirsiniz. Bu modeller arasından yapacağınız işlem için seçeceğiniz süzgeç modeli sizin işleminizi daha hızlı ve daha kolay yapmanızı sağlayacak pratik bir alet olacaktır.

Her Bütçeye ve Her Kullanım Alanına Uygun Süzgeç Bulabilirsiniz

Aradığınız süzgeci bulurken tabi ki uygun fiyatlı olması da gerekli. Süzgeç fiyatları kullanım alanınıza göre değişen delik aralıkları geniş ya da dar olan ve ağız çapı geniş yada dar olan süzgeç tipine göre değişiklik gösterecektir ve size uygun süzgeci bulabileceksiniz.

Makarna yaparken kullanmak ya da meyve ve sebzelerinizi yıkamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz EWs Akrilik Şeffaf Plastik Süzgeçile artık mutfakta işiniz çok kolay.Temizlemesi Kolay SüzgeçAkrilik plastik süzgeci kullanması da temizlemesi de oldukça kolaydır. Akrilikten üretilmiş olması dolayısıy..
14,00TL Vergiler Hariç:14,00TL
Mutfakta kullanılan malzemelerin başında süzgeç gelir.Süzgeç hemen hemen her gün kullanılır.Mutfak evle bir bütündür  mutfakta kullanılan her ürünün estetik olması,dekoratif olması göze hitap etmesi de önemlidir özellikle de mutfakta yemek yaparken EWs akrilik renkli süzgeçler tam da size göre.Süzge..
20,00TL Vergiler Hariç:20,00TL
EWs Mini Süzgeç
Çok Satan
Süzgeçler mutfak eşyaları deyince aklımıza ilk gelen ürünlerden değil elbette; ancak işlevselliklerini göz önünde bulundurduğumuzda şüphesiz ki bizler için son derece kullanışlı mutfak malzemeleri arasında. Şimdi sizleri süzgeç modelleri içerisinde en kullanışlı olanlardan biriyle tanıştıracağız. Da..
6,00TL Vergiler Hariç:6,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)