Menü
Sepetiniz

Süzgeç

Mutfak hazırlıklarınızda kullandığınız ve oldukça kullanışlı olan süzgeç modelleri öncelikle sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz. Yemek, salata ve diğer hazırlıklarınızda kullanabileceğiniz süzgeç modellerimizi dilediğiniz ürünlerle kullanmanız mümkündür. Farklı süzgeç çeşitleri ile yemeklerinizi hazırlarken, konforlu bir hazırlık yapacaksınız. Süzgeç çeşitlerimiz arasında; akrilik süzgeç, desenli renkli süzgeç, akrilik renkli süzgeç, mini süzgeç, pratik salatamatik, şeffaf akrilik süzgeç, plastik süzgeç gibi tasarımlarımız bulunmaktadır.

Süzgeç kullanım alanı oldukça fazla ürün için geçerlidir. Kullanılan her malzemenin yıkanması, süzülmesi ve yemeğe hazırlanması adına süzgeç en önemli mutfak gereçlerinden birisidir. Mutfak aksesuarları arasında bulunan süzgeç çeşitleri rahatlığınıza ve uygulamanıza göre değişir. Makarna, salata gibi birçok gıdanın pişirilme ve yıkanma sonrası süzgeçten geçirilmesi gerekir. Metal, plastik ya da akrilik süzgeç yardımıyla malzemelerin süzülmesine yardımcı olan ürünlerimiz, hijyenik ve sağlıklı ürünlerden oluşur.

Süzgeç kullanımında pratik salatamatik ile salata malzemelerinizi pratik olarak süzer ve kurutursunuz. Çeşme suyunun zararlı maddelerinden sebzelerinizi korursunuz. Süzgeç çeşitleri arasında silikon süzgeç bilinen süzgeç çeşitleri arasında sağlıklı bir seçimdir. Tercih ettiğiniz süzgeç fiyatları bütçenize uygun ve uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Süzgeç seçmeden önce süzgeç malzemesini seçmeniz kullanım alışkanlıklarınız için daha uygundur. Kullanacağınız birçok ürün süzgeç tasarımlarımızla daha temiz, güvenli ve dayanıklı olacak. Sıcaklık seviyesine karşı mukavemetli yapısıyla sıcak ve soğuk gibi tüm gıda süzme işlemlerini kolaylıkla yapabileceksiniz.

Stok Kodları:2286, kodlarına ait ürünler mevcuttur...
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Stok Kodları:6628, kodlarına ait ürünler mevcuttur...
27,00TL
Vergiler Hariç:27,00TL
Makarna yaparken kullanmak ya da meyve ve sebzelerinizi yıkamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz EWs Akrilik Şeffaf Plastik Süzgeçile artık mutfakta işiniz çok kolay.Temizlemesi Kolay SüzgeçAkrilik plastik süzgeci kullanması da temizlemesi de oldukça kolaydır. Akrilikten üretilmiş olması dolayısıy..
16,00TL
Vergiler Hariç:16,00TL
EWs Akrilik Kırmızı Süzgeç
Yeni
Katı malzemeleri, sulu ortamdan ayırmak için genellikle süzgeç kullanılır. Mutfakta kullandığımız malzemelerin yapısının ergonomik olması kadar estetik olması da önemlidir. Çünkü dekorasyon bir bütündür. EWs akrilik kırmızı süzgeç hem kullanım kolaylığı hem de şık görünümü ile mutfaktaki en sadık ya..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
EWs Akrilik Mor Jolly Süzgeç
Yeni
EWs Akrilik Mor Jolly Süzgeç, mutfağınızda süzgeç ihtiyacınız için pratik ve şık bir çözüm.EWs Akrilik Mor Jolly Süzgeç akrilik malzemeden üretilmiş yapısıyla güvenli ve uzun bir süre kullanabileceğiniz bir ürün. Her mutfağın makarna süzmek veya yeşillikleri yıkamak için ya da bakliyatları yıkamak i..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
EWs Akrilik Renkli Süzgeç
Çok Satan
Mutfakta kullanılan malzemelerin başında süzgeç gelir.Süzgeç hemen hemen her gün kullanılır.Mutfak evle bir bütündür  mutfakta kullanılan her ürünün estetik olması,dekoratif olması göze hitap etmesi de önemlidir özellikle de mutfakta yemek yaparken EWs akrilik renkli süzgeçler tam da size göre.Süzge..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası