Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Soyucu

Mutfakta küçük yardımcılar olması hem enerjiiden hem de zamandan tasarruf etmenizde çok etkili olacaktır. Sebze ve meyve soyucu aparatlar, bu küçük aletler arasında en etkili ve ucuz olanlarından. Uygun soyucu fiyatları, sitemizde sizleri bekliyor. 

Çocuklarınız Sebze Yemekten Keyif Alsın 

Sebze yemek özellikle çocuklar için oldukça zor olabiliyor. Ancak bazı şeyleri çocuk yaşta alışkanlık haline getirmek ise yetişkinlik yaşamını da etkiliyor. Çocuklarınıza sebze yedirmek konusunda zorlanıyorsanız belki de başka yöntemler denemeniz gerekiyor. Klasik sebze pişirme yöntemlerinin dışına çıkabilir, mutfak soyucu yardımıyla sebze yemeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Hem Kolay Hem Keyifli

Pişirmek istediğiniz havuç, kabak, patates gibi sebzeleri alın. Mutfak soyucu yardımıyla tüm sebzeleri sanki soyuyor gibi, ince şeritler halinde doğrayın. Doğradığınız sebzeleri az miktarda zeytinyağında çevirin. Sebzeler hafifçe kızardıktan sonra tuz ve karabiberle tatlandırın. İsterseniz küçük soslarla yemeği daha da heyecanlı hale getirebilirsiniz. Her gün isteğinize göre, ince, kalın kısa, uzun şekiller verdiğiniz sebzelerle çocuğunuzun sebze sevmeye ve yemeyi alışkanlık haline getirmeye başladığını göreceksiniz. İsterseniz doğrama işlemini beraber yapabilir, kaliteli ve keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Marka: Ews
Sebze ve meyveleri normal bıçak ile soymak çoğu zaman oldukça zahmetli olduğu gibi ayrıca kabuğun fazla olarak soyulması ile israf olmaktadır. Bu israftan kurtulmanın yolu ise EWs Show Julyen soyacak ile olmaktadır. Kullanım kolaylığı sunmakta olan soyacak ile soyulan meyve ve sebzelerin kabukları i..
7,00TL
Marka: Ews
Sebze ve meyveleri normal bıçak ile soymak çoğu zaman oldukça zahmetli olduğu gibi ayrıca kabuğun fazla olarak soyulması ile israf olmaktadır. Bu israftan kurtulmanın yolu ise EWs çatal soyacak ile olmaktadır. Kullanım kolaylığı sunmakta olan soyacak ile soyulan meyve ve sebzelerin kabukları ince ol..
12,00TL
Marka: Ews
Özellikler;Kalın malzemeden üretilmiştir.Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Modern tasarımlı kullanışlı bir üründür.Ürünlerin besin değerini kaybetmez...
12,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                        *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*375 ml hazneye sahiptir.*Doğrayıcı el gücü ile manuel olarak çalışmaktadır.*Bulaşık makinasında yıkanması tavsiye edilmez.*Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelid..
56,00TL
EWs Mor 375 ml Küçük Pratik Doğrayıcı
Yeni Tükendi!
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                        *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*375 ml hazneye sahiptir.*Doğrayıcı el gücü ile manuel olarak çalışmaktadır.*Bulaşık makinasında yıkanması tavsiye edilmez.*Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelid..
40,00TL
EWs Mint 375 ml Küçük Pratik Doğrayıcı
Yeni Tükendi!
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                       *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*375 ml hazneye sahiptir.*Doğrayıcı el gücü ile manuel olarak çalışmaktadır.*Bulaşık makinasında yıkanması tavsiye edilmez.*Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidi..
56,00TL
EWs Yeşil 375 ml Küçük Pratik Doğrayıcı
Yeni Tükendi!
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                       *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*375 ml hazneye sahiptir.*Doğrayıcı el gücü ile manuel olarak çalışmaktadır.*Bulaşık makinasında yıkanması tavsiye edilmez.*Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidi..
40,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                         *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*1000 ml hazneye sahiptir.*Haznenin alt kısmında bulunan silikon kaydırmazlık özelliği sağlamaktadır.*Doğrayıcı el gücü ile manuel olarak çalışmaktadır.*Bulaşık makinasında..
65,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                         *Bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiştir.*İçerisinde bulunan kapak sayesinde doğradığınız ürünleri güvenle saklayabilir; karıştırma aparatıyla, kesme haricinde karıştırma işlemlerinizi de yapabilirsiniz. *400 ml h..
40,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                       *BPA içermeyen plastik ve paslanamaz çelikten üretilmiştir. *Elde yıkanması tavsiye edilir. *Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidir. *Joie güvencesiyle Çin de üretilmiştir.   "..
34,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)