Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Peçetelik

Yemek sofralarınızın düzenlenmesinde en önemli parçalardan biri de mutlaka bir peçetelik olacaktır. Peçetelik kullanımı ile birlikte yeme sofralarınız daha düzenli ve daha iyi bir görünüme kavuşacaktır. Peçetelik içerisinde dilediğiniz servis peçetesini koyarak peçetelerinizi en iyi şekilde muhafaza edebilir ve kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz. Yemek sofrasında peçetelik kullanımını alışkanlık haline getirmeniz yemek yeme sürecinde daha temiz bir masa kullanımı sağlayacaktır.

Her Bütçeye ve Her Zevke Uygun Peçetelik Modelleri

Peçetelik yemek masalarınızda hem bir ihtiyaç hem de aynı zamanda dekoratif bir parça olarak yer alacaktır. Peçetelik modelleri arasında seçeceğiniz model ile birlikte masa dekorasyonunuzu tamamlayarak zevkli bir masa düzeni kurmanız mümkün olacaktır.

Dilediğiniz Malzemeden Dilediğiniz Modelde Peçetelikler

Peçetelik hem bir kültür hem de bir dekoratif parçadır. Bambu peçetelikler, metal peçetelikler ve plastik peçeteliklerden seçeceğiniz herhangi bir model ile birlikte masanız daha şık bir görünüm kazanacak ve mutfak ve masa dekorasyonunuzun önemli bir parçasını alarak bunu tamamlayarak siz de zevkinizi ortaya çıkaracaksınız.

EWs Dekoratif 5'Lİ Peçetelik ile sunumunuzu taçlandırmaya ve göz kamaştırmaya ne dersiniz? Bu kullanışlı peçetelik; havlu peçetelik,  rulo peçetelik, ahşap peçetelik, metal peçetelik, bambu peçetelik arayan siz değerli EWs müşterilerinin isteklerini fazlasıyla karşılıyor.Tarzıyla BüyülüyorEWs Dekora..
20,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                              * Materyali plastiktir. * Almanya da üretilmiştir. ..
97,00TL
Marka: Ews
"Özellikler;                                                                                * Materyali plastiktir.* Almanya da üretilmiştir.   "..
97,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)