Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Oyucu

Yemek hazırlık sürecinde evinizde kullanıma hazır bir oyucu olması işlemlerinizi hem daha hızlı ve pratik bir şekilde yapmanızı sağlayacak hem de yemeklik için kullandığınız malzemeleri yapacağınız yemek için uygun duruma getirecektir. Kabak yemeği yaparken iyi bir kabak oyucu sayesinde kabaklarınızı parçalamadan oyarak içlerini çıkarabilir ve birbirinden lezzetli kabak dolmaları yapabilirsiniz.

Sebzelerinizi Yemeklik İçin Uygun Duruma Getirin

Sebze yemekleri yaparken hazırlama sürecinde bazı sebzelerin oyularak hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu sebzeleri oyma işleminden önemli nokta oymak için aldığınız sebzeyi delmen ve parçalamadan oyma işlemini yapmanızdır. Sebze oyucu bu işlemi hem kolay bir şekilde hem de son derece pratik bir biçimde yaparak sebzelerinize kesinlikle zarar vermeden oyar ve yemeklik için hazır hale getirir. Kesici bıçak yapısı sayesinde kolaylıkla sebzelerinizi oyabilirsiniz.

Patlıcan Dolmalarınız Artık Daha Düzgün Olacak

Patlıcan dolması sofraların vazgeçilmez yemeklerinden biri olarak her zaman tercih edilmektedir. İyi bir patlıcan dolması yapmak içinse öncelikle iyi bir patlıcan oyucu sahibi olmanız gerekmektedir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.