Menü
Sepetiniz

Mini Süzgeç

Bu küçük, şirin mi şirin ev aletleri hayatımızı kolaylaştırmak için birebir. İster evinizin mutfağında sevdiklerinize yemek yapıyor olun, ister profesyonel mutfakta bir aşçı olun bu aletler herkesin ihtiyacı.

Hayatımız boyunca bilinçli tüketiciler olmalıyız ama konu gıdalarımıza temas eden mutfak aletleri olunca daha da dikkatli olmalıyız. Ürünlerimiz tamamen sağlığınız dikkate alınarak üretilmiş olup hiçbir kanserojen madde içermemektedir. Mutfağınızda bizleri gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Bazı ürünler vardır ki yerinin doldurulması, alternatif olarak başka ürünlerin kullanılması imkansızdır. Pirinç, bulgur gibi küçük taneli bakliyatlarda süzme işlemi sırasında uygun süzgeç bulunmadığı takdirde çok fazla ürün kaybı yaşanmakta. Elle süzme tekniği ise ürünleri sulu bırakmakta ve yemekte istenilen dokuyu elde etmenin önüne geçmekte.

Bu yüzden evlerimizde mini süzgeç bulundurmalıyız. Ufak delikleri sayesinde hayalimizdeki kusursuz yemeği yapmamız artık mümkün. Mini süzgeç yerine farklı boyutlarda büyük süzgeçler kullanıldığında ise ürünün büyük deliklerden akıp giderek istenilen sonuca varılamama gibi sorunlar yaşanabilir. Ayrıca az miktardaki ürünleri süzmek için büyük süzgeçlerinizi kirletmenize gerek bile yok. Mini süzgeç modelleri benzersiz fiyatıyla ve sağlıklı üretimiyle mutfak dolaplarınızda bulunmayı hak ediyor. Şimdi tek tıkla sizde bu benzersiz ürüne sahip olabilirsiniz.

 

EWs Akrilik Kırmızı Mini Süzgeç
Yeni
Makarna yaparken ya da haşladığımız bir başka yemeği süzerken sıklıkla süzgeçlerin yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Süzgeçler meyve sebze yıkadığımızda da aynı şekilde oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Peki neden EWs Akrilik Kırmızı Mini Süzgeç modelini tercih etmelisiniz? Lavaboya Sığmayan Süzgeçleri Un..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
EWs Mini Süzgeç
Çok Satan
Süzgeçler mutfak eşyaları deyince aklımıza ilk gelen ürünlerden değil elbette; ancak işlevselliklerini göz önünde bulundurduğumuzda şüphesiz ki bizler için son derece kullanışlı mutfak malzemeleri arasında. Şimdi sizleri süzgeç modelleri içerisinde en kullanışlı olanlardan biriyle tanıştıracağız. Da..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası