Menü
Sepetiniz

Meyve Narenciye Sıkacağı

Özellikle şu son dönemlerde meyvelerden alınacak vitamin oldukça önemli. Bağışıklığımızı güçlendirmemiz gereken bu günlerde meyveler oldukça önemli bir yer kaplıyor. Sadece yetişkinler için değil meyve yemeyi sevmeyen minikler için de vitamin almaları zorunlu. Meyve narenciye sıkacağı sayesinde çocuklarınıza meyve yedirmek zorunda kalmadan sıkarak suyunu içirmeniz mümkün. Ayrıca limon, misket limon ve portakal gibi yemeklerinize lezzet katacak ürünleri de sıkacakta sıkabilir ardından kolay kullanımıyla doğrudan hazneden yemeğinize ve ya salatalarınıza ekleyebilirsiniz.

Sıkacaklarınızı her mutfağa uygun renk ve modelde bulmanız mümkün. İstediğiniz boyda sıkacağınızı her türlü meyve ve narenciyenizi sıkarken kullanabilirsiniz. Üstündeki delikleri sayesinde meyve suyunuzu çekirdeklerinden oldukça rahat ayırabilirsiniz. Üst haznede kalacak olan çekirdekleri alt hazneden ayırarak kolayca çöpe dökebilirsiniz. Sıktığınız meyvelerin suyu ise alt haznede birikerek içmenize uygun şekilde muhafaza edilir. Sıkacak bardak ve ya muhafaza edilecek ürüne kolay akmasının sağlanması için özel olarak tasarlanmıştır. Uç kısımdaki bölümden suyunuz israf etmeden ve mutfağınızı pisletmeden gerekli ürüne aktarabilirsiniz. Mutfağınız için olmazsa olmaz bu ürünü tek tıkla ve hemen satın alabilirsiniz.

Üstelik sıkacaklarımız tüm kontrollerden geçerek sizlere sunulmaktadır. Hiçbir kanserojen madde içermez. Gıdalarla teması uygundur. Sıkacaklar bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur, herhangi bir deforme ya da çatlama, kırılma gibi sorunlar yaşanmaz. Dilerseniz ürünü iki parçaya ayırarak elinizde de yıkayabilirsiniz.

Sofra düzeni, son rötuşlar, tuzluk, peçetelik, sosluk derken, artık yemeklerin lezzeti kadar sunumu da çok önemli. Yemeklerinizi tatmadan önce misafirlerinizi masanızla etkileyeceksiniz.Neden mini sosluk tercih etmeliyim?Ürün muadillerine göre mini , masanızda çok yer kaplamayacağından , sıkma özell..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Renkli Limonluk
Çok Satan
Akrilik Renkli Limonluk Ne İşe Yarar:Limon, mutfağımızda baştacımız olan kültürümüzde ve günlük hayatımızda yeri çok büyük  önemli bir sebze aslında meyve. Limonun çekirdekleriyle her zaman başımız derttedir ve doğal olanı kullanmak için hep pratik bir yol ararız. Limonun suyunu sıkmak gibi… Bunun i..
16,00TL
Vergiler Hariç:16,00TL
Renkli Meyve Sıkacağı
Çok Satan
EWs Akrilik Şeffaf Meyve Sıkacağı mutfak aksesuarları kategorisinde her evin ihtiyacını karşılayabilecek bir ürün. Annelerin Vazgeçilmezi OlacakMeyve Sıkacağı, sağlıklı bir yaşam sürmek ve meyve sularını evde üretmek isteyenlerin, bebeğine sağlıklı besinleri vererek ilerideki gelişimini sağlamak ist..
18,00TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası