Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kevgir

Mutfak araçlarında işinizi kolaylaştıracak ve yemeklerinizi hazırlarken size her daim yardımcı olacak birçok araç gereç bulunmaktadır. Bu araç gereçlerle yemek yapmak sizin için bir zevk haline gelecek ve yemek yapmaktan her zaman keyif alacaksınız. Bu araç gereçlerden mutfağınızda olmazsa olmazlardan biri olan kevgir seti edinmenizde fayda olacaktır. Kevgir seti farklı delik aralıkları, farklı çağlar ve boyutlarda olmakla birlikte her kullanıma uygun, işinize yarar bir model sunacaktır sizlere.

Yemek Hazırlamada En Önemli Yardımcı

Yemeğinizi hazırlarken mutfağınızda bulunan bir kevgir takımı sayesinde yemek hazırlama sürecinde süzme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde yaparak hem vakit kaybetmez hem de işleminizi en iyi şekilde yapmış olursunuz.

Farklı Boyutlarla Her Kullanıma Ayrı Kevgir

Mutfağınızda bulunduracağınız her boyut ve ölçüde, her yemek malzemesi için ayrı bir kevgir kepçe seti hem yemek yapma sürecinde hem de servis sürecinde size son derece yardımcı olacaktır. Kevgir kepçe ile yemeklerinizin suyunu süzerek servisini yapacak ve pratik bir sunum yapacaksınız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.