Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kesme Tahtası

Her mutfakta olmazsa olmaz, kullanışlı ve pratik bir kesme tahtası bulunması gerekmektedir. Kesme tahtasının işlevselliğinin yanında hijyenik ve bakteri barındırmayan bir yapısının olmasına öze göstermeniz gerekir. Kesme tahtası sizin daha pratik çalışmanızı sağlayacak ergonomik bir yapıya sahip olduğunda daha iyi çalışma ortama sağlayacak ve kesme işleminde keyif almaya başlayacaksınız.

Her Çeşit Kesme Tahtası İle Mutfağınızı Renklendirin

Kesme tahtalarının malzemelerini farklılıklarıyla beraber farklı desenlerde ve şekillerde olmaları da mutfağınıza ayrı bir renk katacak. Bambu kesme tahtası hem dekoratif hem de şık bir görünüm kazandırması sayesinde mutfağınızın değişmez bir parçası olacak. Plastik kesme tahtası modellerinden dilediğinizi seçerek mutfağınızın rengine ve modeline uygun bir kesme tahtası seçmeniz mümkün olacak. Bu kesme tahtaları sayesinde hem mutfak işlerinizi kolaylıkla görecek hem de dekoratif bir parça sahibi olacaksınız.

Kesme Tahtasında Set Tercihi

Kesme tahtası alırken kullanım amacınıza göre ekmek kesme tahtası, meyve sebze kesme tahtası, et kesme tahtası alabilirsiniz. Ancak tüm bu ürünleri kesme tahtası seti şeklinde alarak kolay ve pratik bir alışveriş yapmış olursunuz.

EWs Akrilik Kırmızı Kesme Tahtası
Yeni
Özellikler ;Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Geniş yüzeyi ve kaydırmaz tabanı ile mutfakta hertürlü kesim için kullanabilir. Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir.Ölçüler ; En: 27,5 cm / Boy: 37,5 cm / Yükseklik: 1 cm / Ağırlık: 0,901 g..
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
EWs Akrilik Mor Kesme Tahtası, kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Akrilikten yapılmış malzemesiyle, son derece güvenli ve hijyeniktir.Akrilik Kolaylığını DeneyinEWs Akrilik Mor Kesme Tahtası, akrilik malzemeden üretilmiş olduğu için bütün metal malzemelerle kullanılabilir. Isıya ve da..
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
EWs Akrilik Pembe Kesme Tahtası, kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Akrilikten yapılmış malzemesiyle, son derece güvenli ve hijyeniktir.Akrilik Kolaylığını DeneyinEWs Akrilik Pembe Kesme Tahtası, akrilik malzemeden üretilmiş olduğu için bütün metal malzemelerle kullanılabilir. Isıya v..
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
EWs Akrilik Bal Rengi Kesme Tahtası, kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Akrilikten yapılmış malzemesiyle, son derece güvenli ve hijyeniktir.Akrilik Kolaylığını DeneyinEWs Akrilik Bal Rengi Kesme Tahtası, akrilik malzemeden üretilmiş olduğu için bütün metal malzemelerle kullanılabilir...
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
EWs Akrilik Yeşil Kesme Tahtası, kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Akrilikten yapılmış malzemesiyle, son derece güvenli ve hijyeniktir.Akrilik Kolaylığını DeneyinEWs Akrilik Yeşil Kesme Tahtası, akrilik malzemeden üretilmiş olduğu için bütün metal malzemelerle kullanılabilir. Isıya v..
39,00TL Vergiler Hariç:39,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)