Menü
Sepetiniz

Kesme Tahtası

Marka: Ews
EW's Bambu Büyük Boy Kesme Tahtası ASM0240Kesme Tahtası yerli ahşap yapısıyla tamamen sağlıklı bir yapıdadır.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ayrıca kullanılmadığı zaman asılmasını sağlamak için ürün tasarımına tutma aparatı eklenmiştir.Doğaldır, Hafiftir, Ergonomiktir, Ekolojiktir üzün süre güvenle ..
62,00TL
Vergiler Hariç:62,00TL
Marka: Ews
EW's Bambu Orta Boy Kesme Tahtası ASM0249Kesme Tahtası yerli ahşap yapısıyla tamamen sağlıklı bir yapıdadır.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Ayrıca kullanılmadığı zaman asılmasını sağlamak için ürün tasarımına tutma aparatı eklenmiştir.Doğaldır, Hafiftir, Ergonomiktir, Ekolojiktir üzün süre güvenle k..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
Marka: Ews
Kesme Tahtası, kullanımı kolay, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Akrilikten yapılmış malzemesiyle, son derece güvenli ve hijyeniktir.Akrilik Kolaylığını DeneyinAkrilik malzemeden üretilmiş olduğu için bütün metal malzemelerle kullanılabilir. Isıya ve darbelere dayanıklıdır. Kolay kırılmaz. Kesme tah..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Kesme Tahtası

Kesme tahtaları en önemli ev ihtiyaçlarından bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Yemek yemek, insanın en temel ihtiyaçları arasında yer alır ve yemek yiyebilmek için öncelikle yemek yapmak gerekmektedir. Çoğu yemeği pişirmek içinse malzemeleri kesmeye ihtiyaç duyulur. Kesme tahtaları, üzerlerinde domatesten bibere, tavuktan soğana, soğandan havuca her şeyin kesilebileceği pürüzsüz platformlardır.

Kesme tahtaları, ahşaptan, plastikten ya da mikadan yapılabilmektedir. Kesme tahtası çeşitlerinin tamamının, bazı avantajları olduğu gibi kimi dezavantajları da bulunmaktadır. Ahşap malzemeden üretilen kesme tahtaları, kanserojen madde içermemesi açısından tercih edilebilecekken, ahşabın temizlenmesi güç bir malzeme olması, ahşap malzemeden üretilmiş kesme tahtalarını, et ve tavuk doğramak için uygunsuz bir hale getirmektedir. Bu sebepten, meyve ve sebze doğramak için ahşap malzemeden üretilmiş kesme tahtaları tavsiye edilirken, et ve tavuk doğramak için plastik ya da mika malzemeden üretilmiş kesme tahtalarının kullanılması önerilmektedir.

Her türlü kullanıma uygun kesme tahtası çeşitlerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamızda ahşaptan mikaya, mikadan seramiğe, seramikten plastiğe her ihtiyaca ve her bütçeye uygun kesme tahtası çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerimize, kesme tahtası satın almadan önce, satın alacakları kesme tahtasını ne tür malzemeleri doğramak amacıyla kullanacaklarını belirlemelerini önermekteyiz. Kişi ve ailelere, sağlıklarını korumaları açısından, sebze, meyve gibi besinleri doğramak için farklı, et ve et ürünlerini doğramak için farklı bir kesme tahtası kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası