Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Havan

Mutfakta çalışanların en büyük yardımcısı olan el aletlerinden birisidir. Havan kullanım pratikliği ile mutfakta bulunması gereken ürünlerden bir tanesidir. Havan çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir. Çelik veya kromdan yapılan havanlar ceviz ve fındık gibi kuruyemişleri küçük parçalara ayırmakta kullanılır. Sütlü tatlıların veya pastaların üzerine kullanmak istenilen fındık ve ceviz gibi kuruyemişlerin küçük parçalar halinde olması gerekmektedir.

Bu tür kuruyemişleri küçük parçalara ayırmak için farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Kullanılan bu yöntemlerden bir tanesi de havan kullanmaktır. Havanın plastikten yapılmış olan cinsleri de vardır. Plastik havanlarda genellikle sarımsak dövülür. Hangi malzemeden yapılmış olursa olsun havan kullanımı pratiklik ve rahatlık anlamında büyük kolaylıktır. Krom, çelik, plastik veya çelikten yapılan havanlar mutfak eşyaları satan dükkanlardan alınabilir. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan online alışveriş sitelerinden de kullanışlı havanları temin etmek mümkündür.

Online alışveriş sitelerinden alışveriş yapmak oldukça avantajlı bir durumdur. Online alışveriş yapmak birçok ürünü bir arada kıyaslama fırsatı tanır. Aynı zamanda sosyal mesafe ve hastalıkla mücadele kapsamında evden çıkmaya gerek kalmadan bu tür alışveriş sitelerinden güvenli alışveriş yapmak mümkündür. Çok ve çeşitli ürün yelpazesi ve uyguladıkları ödeme kolaylıkları sayesinde güvenli alışveriş yapmak mümkündür. Mutfakta kullanılan pek çok çeşitte ürünü ve birçok farklı seçenekleri olan malzemeleri bulmak ve satın almak artık çok kolay. Sitede beğenilen ürünler kargo yoluyla müşterilere ulaştırılmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası