Menü
Sepetiniz

Çatal Kaşık Bıçak

Tekli Tatlı Bıçağı
Çok Satan
Son zamanlarda lezzetten daha öte bir kavramla karşılaşmaktayız o da sunum becerilerinde ne kadar yetenekli olduğumuz hususudur. Pişirdiğimiz yiyecekleri, yaptığımız pastaları ne kadar güzel bir sunum ve şıklık içerisinde beslersek çekiciliğini ve pastaya karşı iştahımızı da o kadar arttırmaktayız.S..
14,00TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Çatal Kaşık Bıçak

Çatal, kaşık bıçaklar, genellikle set halinde satılan ve her evde bulunması zaruri olan mutfak gereçleridir. Çatal, kaşık, bıçak bulunmayan bir evde ya da mekanda, yemek yiyebilmek çoğu zaman olası değildir. Çatal, kaşık, bıçak setleri, üretildikleri malzemeye ve işçiliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Çatal, kaşık, bıçak seti çeşitlerimizin arasında, her bütçeye ve her zevke hitap eden ürünler bulunmaktadır.

Çatal, kaşık, bıçak setleri altı ya da on iki kişilik olacak şekilde üretilmektedir. Kimi setlerde, yiyecekleri servis etmeye yarayan gereçler ve çay kaşıkları da bulunabilmekle beraber, çatal, kaşık bıçak setleri çoğu zaman, yalnızca çatal, kaşık ve bıçaktan oluşmaktadır. Çatal, kaşık bıçaklar, bebeklerin ya da hastaların kullanımı gibi özel kullanım amaçlarıyla tasarlanmadıkları sürece metal malzemeden üretilmektedir. Metal malzemenin cinsi, çatalın, bıçağın ya da kaşığın maliyetini, dolayısıyla satış fiyatını doğrudan etkilemektedir.

Çatal, kaşık, bıçak setlerimizin arasında, paslanmaz çelikten üretilen ürünler de yer almaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen, çatal, kaşık, bıçak setlerimizi, müşterilerimizle oldukça uygun fiyatlar karşılığında buluşturmaktayız. Çeyizlerin en temel parçalarından bir tanesi olarak kabul edilen çatal, kaşık, bıçak setlerinin, kalitesi ve kullanım ömrü kadar, estetik açıdan göze ne kadar hitap ettiği de önem taşımaktadır. Çatal, kaşık ve bıçakların sapları, plastik ya da mika gibi malzemelerden, renkli olarak üretilebileceği gibi, metalin işlenmesi sonucunda dekoratif bir hale getirilmiş de olabilmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası