Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Blender

Mutfaktaki küçük aletler hem zaman hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlarken aynı zamanda mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirmenizi sağlar. Bu aletler içinden blender seti için hayat kurtarıcı desek abartmış sayılmayız. İster el blenderı olsun ister mini blender, gerek çorba yapımında gerekse büyük malzemeleri parçalamada en büyük yardımcınız olacak. 

Motor Gücü En Önemli Kriter

Blender seti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik motorunun güçlü olması. Blender alırken 600-1000 watt aralığındaki modelleri tercih edin. Böylelikle kullanma ömrü uzun olacağı gibi sert malzemeleri parçalamak istediğinizde de zorluk çekmeyeceksiniz. 

Kaymaz Taban Güvenlik Sağlar

Blender seti alırken özellikler tabanının kaymamasına ve kullanacağınız tezgeha yapışmasına dikkat etmenizde fayda var. Özellikle evinide çocuğunuz varsa, mutfakta küçük de olsa kazalar yaşamak istemezsiniz. 

Blenderınız İlk Yıkamadan Paslanmasın

Blender mixer için en önemli özelliklerden biri de, özellikle yiyeceklerle temas eden parçaların paslanmaz çelikten yapılmış olması. Blender mixer parçalarının veya doğrayıcı kısımlarının ilk yıkamadan itibaren paslanması, yiyeceklerinizle temas ettiğinde toksik maddelerin üretilmesine sebep olacak. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.