Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bıçak Setleri

Yemek yapmanın keyifli bir iş haline gelebilmesi için kullanılan mutfak gereçlerinin kalitesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Tasarımı et kesmeye uygun olmayan bir bıçakla et kesmeye çalışmak, yemek yapmayı, keyifli bir aktivite olmaktan çıkarıp, zorlayıcı bir mecburiyet haline getirecektir. Bu sebepten, kullanılan mutfak gereçlerinin, amacına uygun ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Firmamızda, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun bıçak setleri bulunmaktadır. İkili meyve bıçaklarından, altılı bıçak setlerine varana kadar birçok bıçak ve bıçak seti ile müşterilerimizin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Bıçaklar, kullanım amaçlarına göre, farklı boy ve özelliklerde tasarlanan mutfak gereçleridir. Meyve bıçağı, kahvaltı bıçağı, et doğrama bıçağı gibi pek çok farklı çeşidi bulunan mutfak bıçaklarını, set halinde satın almanın, teker teker satın almaktan çok daha avantajlı olduğu bilinmektedir. Bıçak seti satın alırken, dikkat edilmesi gereken en önemli konu, setin içinde her ihtiyaca uygun bıçak modelinin bulunup bulunmadığıdır. Kahvaltı bıçağıyla meyve soymaya çalışmak oldukça zorlayıcı bir eylemdir.

Bıçaklarımız ve bıçak setlerimiz, kaliteli malzemeden üretilmiş, paslanmayan ve kolay deforme olmayan ürünlerdir. Bıçak setlerinin, kullanım sıklıkları ne olursa olsun hızlı körelmemeleri ya da gereğinden fazla kesin olmamaları önemli bir konudur. Mutfak güvenliğinden, zaman tasarrufuna kadar pek çok farklı konuyu doğrudan etkileyen bıçak seti tercihinin, hakkında yeterince düşünülerek gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

 

 

2'Li Sebze Bıçağı
Çok Satan
EWs sebze bıçağı, ergonomik yapısı ile kolay tutulur, kullanırken yorulmaz ve mutfak işlerinizi rahatlıkta tamamlayabilirsiniz. Renkli ve şık tasarımıyla EWs 2’li sebze bıçağı mutfak çekmecenizdeki ön göz alıcı bıçak olmaya aday. Bıçakların rahat kullanımı sayesinde yorulmayacaksınız. Sebze ve meyve..
5,00TL
Vergiler Hariç:5,00TL
Marka: Ews
*Sebze, ekmek doğrama, kıyım ve kesme bıçağı.*Ahşap stand.Stok Kodu:IPK0053..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası