Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bıçak Setleri

Bıçak seti mutfaklarda oldukça sık kullanılan ve çoğu zaman hayat kolaylaştıran bir üründür. Her yiyeceğin sertliği, yapısı ve benzeri özellikleri elbette ki aynı olmayacağından, farklı keskinlik, kalınlık ve boyutlardaki bıçaklar kullanmak size oldukça kolaylık sağlar.

Şeflerden bir eksiğiniz olmadığına inanıyoruz! Yemek programlarında sık sık gördüğümüz şef bıçak seti seçenekleri sizin için de mevcut. Tıpkı bir şef gibi yemek yapmak ve kendinize daha fazla konfor sağlamak için şef bıçak seti seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.

Mutfak bıçak seti seçenekleri sizin ihtiyacınıza ve arzunuza göre seçim yapabilmeniz adına tarafımızdan pek çok çeşide ayrılmıştır. Bir bıçak ve bir spatuladan ya da iki sebze bıçağından oluşan ikili setlerimiz olduğu kadar altılı, yedili büyük bıçak seti seçeneklerimiz de vardır. Siz nasıl bir bıçak seti ihtiyacınız varsa dilediğinizce seçin ve fazladan ürün alıp ekstra para ödemek durumunda kalmayın diye bu seçenekleri özenle oluşturduk.

Elbette mevcut bıçak seti seçeneklerinden hiçbiri size hitap etmiyorsa tekli bıçaklardan alarak kendi setinizi de oluşturabilirsiniz. EWs’de pek çok tekli bıçak seçeneği de yer almaktadır. Dilediğiniz bıçaktan istediğiniz kadar satın alarak kendi özgün bıçak setinizi yaratabilirsiniz.

Bıçak seti fiyatları, bıçakların dayanıklılığına, kalitesine ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. EWs bıçak setlerinin fiyatlarının yüksek olması, onları daha uzun süre kullanma şansınız olduğu içindir. Sitemizden tüm bıçak seti seçeneklerini karşılaştırabilir ve fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. 

Özellikler ; Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Sebze ve meyve ile temas esnasında vitaminlerinin kaybolmamasını önler. Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir. Ölçüler ; En: 2 cm / Boy: 21 / Yükseklik: 1 cm / Ağırlık: 0,043 gr..
7,00TL
Özel tasarımı ile takım olarak kullanabileceğiniz EWs akrilik şeffaf spatula bıçak seti, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle akrilik malzeme sayesinde dayanıklı bir yapı sunuyor. Hijyenik ve esnek olan tasarım yapışma yaratmadan farklı yiyecekleri rahatlıkla alma imkanı vermektedir..
6,00TL
Özel tasarımı ile takım olarak kullanabileceğiniz EWs akrilik kırmızı spatula bıçak seti, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle akrilik malzeme sayesinde dayanıklı bir yapı sunuyor. Hijyenik ve esnek olan tasarım yapışma yaratmadan farklı yiyecekleri rahatlıkla alma imkanı vermektedi..
7,00TL
Özel tasarımı ile takım olarak kullanabileceğiniz EWs akrilik mor spatula bıçak seti, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle akrilik malzeme sayesinde dayanıklı bir yapı sunuyor. Hijyenik ve esnek olan tasarım yapışma yaratmadan farklı yiyecekleri rahatlıkla alma imkanı vermektedir.Yü..
7,00TL
Özel tasarımı ile takım olarak kullanabileceğiniz EWs akrilik pembe spatula bıçak seti, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle akrilik malzeme sayesinde dayanıklı bir yapı sunuyor. Hijyenik ve esnek olan tasarım yapışma yaratmadan farklı yiyecekleri rahatlıkla alma imkanı vermektedir...
7,00TL
Özel tasarımı ile takım olarak kullanabileceğiniz EWs akrilik bal spatula bıçak seti, mutfağınızda büyük kolaylık sağlayacak. Özellikle akrilik malzeme sayesinde dayanıklı bir yapı sunuyor. Hijyenik ve esnek olan tasarım yapışma yaratmadan farklı yiyecekleri rahatlıkla alma imkanı vermektedir.Yü..
11,99TL
EWs Akrilik 2'Lİ Füme Sebze Bıçağı, Görüntüsü ve tasarımı ile herkesin sahip olmak isteyeceği, sağlıklı gıdalar hazırlayabilmek amacı ile kullanılan akrilik bıçak takımı, aynı zamanda kullanıcısına kullanım kolaylığı da sunmaktadır.Temizlenmesi KolayEWs Akrilik 2'Lİ Füme Sebze Bıçağı, leke tutmayan ..
7,00TL
Marka: Ews
Özellikler;Dayanıklı ve uzun ömürlü Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Lazerli keskin bıçakPolypropyten tutma sapı.Tüm sebze ve meyvelerde kullanılabilir...
12,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)