Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bıçak Setleri

Bıçak seti mutfaklarda oldukça sık kullanılan ve çoğu zaman hayat kolaylaştıran bir üründür. Her yiyeceğin sertliği, yapısı ve benzeri özellikleri elbette ki aynı olmayacağından, farklı keskinlik, kalınlık ve boyutlardaki bıçaklar kullanmak size oldukça kolaylık sağlar.

Şeflerden bir eksiğiniz olmadığına inanıyoruz! Yemek programlarında sık sık gördüğümüz şef bıçak seti seçenekleri sizin için de mevcut. Tıpkı bir şef gibi yemek yapmak ve kendinize daha fazla konfor sağlamak için şef bıçak seti seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.

Mutfak bıçak seti seçenekleri sizin ihtiyacınıza ve arzunuza göre seçim yapabilmeniz adına tarafımızdan pek çok çeşide ayrılmıştır. Bir bıçak ve bir spatuladan ya da iki sebze bıçağından oluşan ikili setlerimiz olduğu kadar altılı, yedili büyük bıçak seti seçeneklerimiz de vardır. Siz nasıl bir bıçak seti ihtiyacınız varsa dilediğinizce seçin ve fazladan ürün alıp ekstra para ödemek durumunda kalmayın diye bu seçenekleri özenle oluşturduk.

Elbette mevcut bıçak seti seçeneklerinden hiçbiri size hitap etmiyorsa tekli bıçaklardan alarak kendi setinizi de oluşturabilirsiniz. EWs’de pek çok tekli bıçak seçeneği de yer almaktadır. Dilediğiniz bıçaktan istediğiniz kadar satın alarak kendi özgün bıçak setinizi yaratabilirsiniz.

Bıçak seti fiyatları, bıçakların dayanıklılığına, kalitesine ve kullanım alanına göre farklılık göstermektedir. EWs bıçak setlerinin fiyatlarının yüksek olması, onları daha uzun süre kullanma şansınız olduğu içindir. Sitemizden tüm bıçak seti seçeneklerini karşılaştırabilir ve fiyat değerlendirmesi yapabilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.