Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

6 Lı Düz Kapaklı Kahvaltılık

Kapaklı kahvaltı takımları, dolabınızda veya kahvaltı sofralarınızda düzen sağlar. Kapaklı olması avantajı ile dolapta saklanan kahvaltılıklar diğer kokulara maruz kalmaktan korunur ve taze kalır. Koruyucu kapak sayesinde kahvaltılıklar güvenle muhafaza eder. Kolaylıkla temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bulaşık makinesine rahatlıkla sığar ve mutfağınıza düzen getirir. Buzdolabında düzen sağladığı gibi, kahvaltı sofralarında da iş yükünü azaltır.

Sahip olduğu ayrı bölmeleri ile aynı anda birden fazla kahvaltılık seti muhafaza edebilir. Sabah kahvaltılarında sofralara şık bir görünüm kazandırdığı gibi, yiyecekleri tozlardan ve kirlerden koruyarak hijyenik bir ortam sağlar. Cam veya porselen seçenekleri ile sunulan kahvaltılık seti, gıdalara koku sindirmez ve temizliği kolaydır. Keyifli kahvaltı sofralarının ardından, kapağı kapatılarak kolaylıkla kaldırılabilen kahvaltılık, muhafaza edileceği buzdolabında yer tasarrufu sağlama avantajı da sağlar.

Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir ve kirleri üzerinde barındırmaz. Parlak görünümü ile misafirlerinize ikramlıkları sunabileceğiniz bir araç olarak da kullanabilme imkanı sunar. Hem buzdolabınıza hem de sofralarına düzenli bir görünüm kazandıracak olan ürün, kullanışlı yapısı ile her alanda değerlendirebilme özelliği taşır. Evinize düzen getirecek, her alanda kullanılabilen kapaklı kahvaltılık, sabahları iş yükünüzü azaltır ve pek çok malzemeyi bir arada muhafaza etmenize olanak tanır. Birbirinden bağımsız bölmeleri sayesinde, gıdalarınız asla birbirine karışmadığı gibi aynı anda birden fazla ürünü muhafaza edebilme özelliğine de sahiptir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası