Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kahvaltı Takımı Modelleri & Fiyatları

Kahvaltı Takımı Modelleri & Fiyatları

Günün en önemli öğünü sabah yapılan kahvaltılardır. Kahvaltıları hazırlarken de mutfakların en vazgeçilmez ürünü ise kahvaltı setleridir. Kahvaltı setleri ile aynı zamanda ürünlerinizi rahat bir şekilde uzun bir süre muhafaza edebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için biz sizler için kapaklı kahvaltı setlerinin daha kullanışlı olacağını düşündük ve ürünlerimizi bu yönde tasarladık.

Kahvaltı setlerimizi dörtlü ve altılı olmak üzere iki grupta inceleyebilirsiniz. Kişilerin tercihlerine göre kapaklı ve düz kapaklı olarak tasarladığımız ürünler mutfağınızda en sevdiğiniz parçalar olarak yerini alacaktır. Kahvaltılık seti kapaklı olması her bakımdan daha kullanışlı olmasını sağlar. Aynı zamanda takım halinde olduğu için kahvaltı sofralarında da estetik bir görüntüye sebep olur ve kahvaltı hazırlarken işinizi kolaylaştırır. Kapaklı kahvaltılık setleri ile ürünleri buzdolabında kolaylıkla uzun süreli saklamak da mümkündür. Kapaklı kahvaltı setleri içerisine ürün koyulup kapağı kapatıldıktan sonra hava ile bağlantısı kesileceğinden dolayı rahatlıkla ömrü uzamış olur.

Ürünlerimiz oldukça kaliteli olup aynı zamanda bulaşık makinasında da kolaylıkla yıkanabilir. Kahvaltı setlerimizde mikrop birikmesi ve kötü koku söz konusu bile olamaz bu yüzden rahatlıkla alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz bir tepsi üzerinde dört ya da altı adet kapaklı kahvaltı setinden oluşur. Tepsi içerisinde olması buzdolabına koyarken de daha düzenli ve derli toplu halde koymanızı kolaylaştırması açısından da sizi rahatlatır.

 

4'Lü Bölmeli Kahvaltı Tabağı
Çok Satan
Kahvaltılık ürünleri buzdolabında daha uzun ömürlü saklayabilmeniz ve onları toz, mikrop gibi unsurlardan koruyabilmeniz için tasarlanmış EWs Akrilik Kırmızı 4'LÜ Saray Kahvaltılık ile kahvaltılıklarınız güvende kalsın.Mikrop ve Tozlardan KorurKırmızı rengi ile sofranıza çok yakışacak 4'lü kapaklı k..
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
6 Bölmeli Kahvaltı Tabağı
Çok Satan
Ürün HakkındaKapaklı kahvaltılık seti 6 ayrı bölmesi, bu bölmelerin bir araya getirilmesini sağlayan tepsisi, muhafaza ettiğiniz ürünleri en sağlıklı ve hijyenik şekilde saklamanız için tasarlanmış tepsi kapağı ve tepsisinde kolay kullanım amacıyla tasarlanmış zarif tutma kuplarından ahenk içinde bi..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
Marka: Ews
ÖLÇÜ ;Boy: 33 cmYükseklik: 6 cm*Plastik kapaklı, desenli, melamin hazneli kahvaltılık.*Fanus ve tepsi olarak kullanılabilir.Stok Kodu:GP0130..
59,00TL
Vergiler Hariç:59,00TL
6'Lı Bölmeli Kahvaltı Tabağı
Çok Satan
Günün en önemli öğünlerinden olan kahvaltıyı yaparken en güzel kahvaltılık seti size ve ailenize eşlik etsin. Bir çok mutfak malzemesini bir arada toplayan kahvaltılık seti mutfağınızda sahip olmanız gereken araçların başında geliyor. Kahvaltılık malzemelerinizi bir arada kolayca tutmanızı ve muhafa..
89,00TL
Vergiler Hariç:89,00TL
6'Lı Kapaklı Kahvaltılık
Çok Satan
EWs kahvaltılık seti sofralarınızı kurarken sizin yanınızda olacak ve işinizi kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Bu kapaklı kahvaltılık seti ile sofranızda fark yaratacak ve kahvaltınıza mutluluk taşıyacaksınız. Çok satan ürünlerin başında gelen EWs 6’lı kapaklı kahvaltılık seti bu başarıyı zarif t..
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Renkli 4'Lü Bölmeli Kahvaltılık
Çok Satan
Hepimizin en tatlı sabahları kahvaltıyla başlar. Ew’s kitchenware olarak kahvaltınızı daha da tatlandırmak istedik ve renkli 4’lü bölmeli kahvaltılık setini sizin için tasarladık. Alt kısmını sizler için tepsi gibi yapıp yanlarına iki kulp yaptık. Bölmeler için ayrı ayrı 4 kase bulunmaktadır. Kasele..
69,00TL
Vergiler Hariç:69,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası