Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kahvaltı Takımı

Kahvaltı Takımı

Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var diyen Cemal Süreya’ya kulak vererek, sevdiklerinizle yapacağınız mutlu kahvaltılar için birbirinden şık ve zarif kahvaltı takımları sunuyoruz. Kahvaltı takımı bir evin belki de olmazsa olmazı. Kahvaltı öğün olarak insan sağlığı için nasıl vazgeçilmez bir öğünse, sevdiklerimizle bir arada yapılacak güzel kahvaltı sofraları da hayatımızın vazgeçilmezleri arasında.

İster 2 kişilik kahvaltı takımı ister 12 kişilik kahvaltı takımı tercih edin mutluluğunuzu paylaşacağınız insanlara kahvaltı takımlarınızla güzel sunumlar yaprak onları daha da mutlu edebilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı takımı fiyatları genellikle kişi sayısına göre değişiklik gösterirken, model, kullanım alanı ve malzeme açısından da kahvaltı takımı fiyatları farklılıklar içermekte. İki kişilik kahvaltı takımları, çoğunlukla günlük kahvaltı takımı olarak tercih edilen ürünler arasında. Ancak fiyat açısından 6 kişilik kahvaltı takımları ile 2 kişilik kahvaltı takımları bazen aynı fiyat aralığında bile olabiliyor. Burada en büyük etken kullanım alanı kaynaklı oluyor. Günlük kullanıma uygun takımlar bütçeye daha uygun olurken porselen kahvaltı takımları veya misafir ve davetler için kahvaltı takımları biraz daha yüksek fiyatlarla sunulabiliyor.

Porselen Kahvaltı Takımı ve Bambu Kahvaltı Takımı

Kahvaltı takımı tercihi porselen kahvaltı takımı olması veya bambu kahvaltı takımı olması sizin mutfak aksesuarlarınızda kullandığınız tercihe göre değişebilir.

Kahvaltı takımı 12 kişilik, 6 kişilik veya 2 kişilik olarak tercih edilmesinde fiyat aralığından çok kullanım alanınızı, ağırlayacağınız misafir sayısını ve malzemeleri göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Porselen Mama Seti

Porselen mama seti, farklı model ve desen seçenekleriyle ürünlerimiz arasında yerini aldı.  Böylece bebekleri de unutmadık ve neşeli bebekler mutlu aileler için bebeklere özel kahvaltı takımı olarak porselen mama setlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bebekleriniz artık yemek yemeği çok sevecek. Bebekler ek gıdaya başladığı andan itibaren, yemeklerini kendi yemelerinin desteklenmesi çok önemlidir. Bu nedenle bebeğinize alacağınız mama seti ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bebeğinizin kendine ait kase, bardak, tabak ve yumurtalık ile keyifl..
64,00TL Vergiler Hariç:64,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)