Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Saklama Kutuları

Saklama kutusu eskiden aşina olmadığımız fakat günümüzde görselliğe verilen önemle ve estetik kaygıların yükselmesiyle daha da bilinen bir konu olmuştur. Saklama kutuları mutfaklarda çeşitli yiyecek ve içeceğin dekoratif bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca ekmek saklama kutusu ile de ekmeklerinizin tazeliğini korumak ve bayatlamasını önlemek mümkündür.

Saklama kutuları ile her türlü mutfak malzemelerinizin muhafazasını sağlayarak taze ve sıcak tüketimini yapabilirsiniz. Ayrıca saklama kutusu ile misafirliklerinize giderken şık bir kap içerisinde yemeğinizi götürebilirsiniz.

Saklama kutuları ile baharatlarınızı da muhafaza edebilir ve böceklenmekten bozulmaktan koruyabilirsiniz. Ayrıca baharatların kokularının birbiriyle karışmasını engelleyerek aromalarını korumuş olursunuz.

Saklama kutusu içerisinde muhafaza edilen ekmekler de tazeliğini koruyarak bayatlamazlar. Ekmek saklama kutusu ile ertesi güne kalan ekmekleriniz bozulmadan, küflenmeden bir sonraki öğününüzü bekler.

Saklama kutusu modellerimizi inceleyerek mutfağınıza en uygun ekmek saklama kutusu modellerini bulabilirsiniz. Saklama kutularımız ile kokuların ve baharatların birbirine karışmadığı ve görsel anlamda tatmin edici, estetik görünümler sunan bir mutfağa sahip olmanız hiç de zor değildir.

Ahşap Çay Saklama Kutusu Ahşap Çay Saklama Kutusu
Çok Satan
Marka: Ews
Sabah kahvaltılarında ve gün içerisinde tüketmekten oldukça keyif aldığımız çay ülkemizde yaşayan büyük bir çoğunluk için adeta bir tutkudur. Çay tüketimi konusunda istatistikler giderek artmakta ve çay sever sayısı her gün daha da çoğalmaktadır. Bu nedenle çay tutkusuna yansıyacak ağız tadının oluş..
79,00TL Vergiler Hariç:79,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)