Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Küllük

Tütün ürünleri kullanan kişiler için olmazsa olmaz araçlardan biri olan küllük gerek tasarımları gerekse kullanım kolaylığı ile evinizde, iş yerinizde ve diğer bulunduğunuz tüm ortamlarda mutlaka elinizin altında olması gereken bir araçtır. Küllük, kullandığınız tütün maddesinin külünü muhafaza ederek etrafa saçılmasını önler ve temiz bir ortamda yaşamanıza katkıda bulunur.

Her Zevke Uygun Küllük Modelleri

Küllük tercihi yaparken nerede kullanacağınızın da büyük önemi vardır. Eğer dış mekanda bir ortam için küllük arıyorsanız tercihiniz mutlaka ayaklı küllük olmalıdır. Ayaklı küllük sayesinde dış mekanda ayakta tütün maddesi kullanırken külünüzü rahatlıkla atabilir ve temiz bir çevre oluşturabilirsiniz. Küllük modelleri arasında dış mekanlar için en çok tercih edilen ürünlerden olan ayaklı küllük sizin de en çok tercih ettiğiniz ürün olacaktır.

Dekoratif Özelliği İle Ön Plana Çıkan Küllükler

Sadece külünüzü çırpmak için değil aynı zamanda bulunduğunuz ortama dekoratif bir bakış açısı kazandırmak için de bir dekoratif küllük edinebilirsiniz. Dekoratif küllükler şık görüntüsü ile ortamı renklendirecektir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.