Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Mumluk

Ev dekorasyonlarının tamamlayıcı parçası olan mumluk cam, metal, ahşap vb. malzemelerden üretilmiş olup şık tasarımları ile size ve misafirlerinize adeta kucak açar. Mumluklara mum altlığı da denilmektedir.

Hem Aydınlık Hem Sıcaklık

Mum ve mumluk eskiden beridir aydınlanma aracı olarak kullanılır. Günümüzde daha çok dekorasyon amaçlı kullanıldığından evinize sıcak ve romantik bir hava katar. İster yemek masalarınızda, ister salon dekorasyonunuzda isterseniz bahçenizde kullanabileceğiniz biçimde tasarlanmış olan mumluklarla ortamın ambiyansını ısıtmak sizin elinizde.

Şamdan Mumluk Şıklığı

Şamdan, mumluk modellerinin en şık en gösterişli olan türlerinden biridir. Genellikle klasik tipte döşenmiş evlerde yerini alır. Metal, ahşap malzemelerden üretilebileceği gibi pirinç, bakır ve gümüşten de özel olarak tasarlanan şamdanlar da bulunur. Genellikle dik ayakları olan şamdanlar bazen bir bazen de birden fazla mumu taşıma kapasitesi vardır. Özel günlerinizde yemek sofralarınızı tamamlayacak romantik tasarımlar arıyorsanız şamdan mumluklar tam size göre.

Doğru Mumluğu Evinizle Buluşturun

Genellikle klasik tasarımlarda şamdan mumluk modelleri kullanılırken, çiçeklerle kaplı minimal tasarlanmış bir eve ahşap mumluklar yakışacaktır. Bahçe, teras ve balkonlarınız için kulplu fener tipi büyük mumluklar aydınlatma aracı olabildiği gibi ortamı da ısıtacaktır. Her renk ve desende üretilmiş, evinizin tasarımına çok yakışacak mumluklara sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.