Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Kafes

Günümüzde mutfak aksesuarlarının kendini daha da geliştirip yenilemesi ile yeni çıkan trendlerden biride kafes tarzı ürünlerdir. Mutfaklarda pişirilen yemeklerin yanında gösteriş ve sunumunda ön plana çıkmaya başladığı bu dönemde bu tarz aksesuarlara olan rağbet de artmaktadır.

Kafes Aksesuarları

Mutfak aksesuar çeşitliliğinin arttığı günümüzde kafes tarzı aksesuar çeşitliliği buna bağlı olarak fazlalaştı. Tek katlı kurabiye servis ürülerinin yanında çeşit fazlalığı sergileyebilmek için katlı kafes ürünlerininde mutfakları süslemeye başladığını görüyoruz. Bunun yanında büyük kafes ürünlerine örnek olarak son dönemlerde büyük trent haline gelen kafes sandalye ürünlerini de mutfakları süslediğini görüyoruz. Bu tarz ürünlerin görselliğinin yanında sunum işininde kolaştırdığını görüyoruz.

Ürün Çeşitliliği ve Fiyatlandırma 

Kafes çeşitliliğine ve kalitesine göre fiyatlarda da değişmeler oluyor. Kullanılan malzeme kalitesi ve ürünün tutulurluğu buna etki eden en büyük etkendir. Kafes fiyatları en ucuz ürüne göre 10 tl gibi rakamlardan başlıyor .Bu ürünün kalitesi ve ürün tutulurluğunun artması ile fiyatlarda paralel olarak artış göstermektedir. Buna en önemli örnek metal ve plastik ürün seçenekleri arasındaki fiyat farklarıdır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.