Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Ev Dekorasyonu

Evinizi dekore etmek istiyor ancak büyük büyük fiyatlardan gözünüz korkutuyorsa, değişime ev dekorasyon süs eşyaları ile başlayabilirsiniz. Odanızdaki komodinin üzerine koyacağınız bir mum bile odanızın havasını değiştirmek için ilk adım olacaktır. Ev dekorasyon ürünleripahalı bir piyasaya sahip olabilir ancak yapacağınız ufak bir araştırma sizi güzel ve ucuz ürünlerle buluşturacaktır. 

Modern Çizgiyi Yakalayın

Günümüzde vintage önem kazanırken bir yandan da modern ev dekorasyonu ilgi çekiyor. Artık salonlardaki kocaman vitrinler ve büfeler, raflara örtülmüş dantel örtüler ve misafir için saklanan bardaklar eski moda kalıyor. Hayat günümüzde daha hızlı akıyor ve bireysellik de önem kazanıyor. Yani misafir için bardak saklamaktansa, sevdiğiniz bardağı canınız istediği zaman kendiniz için kullanın. Modern ev dekorasyonu, fazlalıkları evinizden atmaya, sizi sevmediğiniz kalabalık eşyalardan kurtarmaya ve geniş alan yaratmaya geliyor. 

Kullanım Alanınız Genişlesin

Günümüzde evlerin giderek küçülmesi, tasarımcıları yeni fikirler üretmek mecburiyetinde bıraktı. Özellikle minimalizm ön plana çıkarken, az eşya çok alan mottosu önem kazandı. Siz de evinizin kullanım alanını genişletmek istiyorsanız, küçük ev dekorasyonu fikirlerine bakmanızda yarar var. Minimalist ev dekorasyonu, koltukların, büfelerin ve halıların daha küçük olmasını baz alıyor. Eğer evinizde geçişinizi bile zorlaştıran büyük vitrinler varsa bunları evde kendiniz bile minimalist bir çizgiye taşıyabilirsiniz. 

Marka: Ews
Evinizin dekorasyonunda yaratıcı fikirlere önem veriyor ve mumu dekor olarak kullanmaktan hoşlanıyorsanız dekoratif mumluk modelleri sizler için yer almaktadır.Tasarımlarının Şıklığı İle Dikkatleri Hemen ÇekecektirEvinizde mutlaka olmasını isteyeceğiniz mumluk modelleri sizler için sunulmakta ve bun..
20,00TL
Marka: Ews
Evinizin dekorasyonu için mutlaka vazgeçemeyeceğiniz en önemli dekoratif parçalardan biri mutlaka mum olacaktır. Sizin de zevkinize uygun mumluk modelleri arasından dilediğini seçerek evinizi renklendirmeye başlayabilirsiniz. Hem güzel ve loş bir ışık kaynağı olan hem de anı zamanda çok iyi bir deko..
26,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)