Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Elektrik Süpürgesi

Doğru elektrik süpürgesini bulmak, Mars üzerinde yürümekten daha zor gibi görünüyor olabilir. İyi çeken bir elektrik süpürgesi demek binlerce lira anlamına geliyor. Ancak elektrik süpürgesi alırken dikkat edebileceğiniz birkaç nokta, sizin en iyi elektrik süpürgesi ile buluşmanızı sağlayacak. Pahalı ya da ucuz elektrik süpürgesi almanız farketmeksizin bu maddelere dikkat ederseniz, makinenizin ömrü uzun olacaktır. 

Watt Gücünü Performans İle Karıştırmayın

Watt gücü, elektronik bir aletin elektiriği almasıyla ilgilidir. Ancak elektrik süpürgesi modelleri için en önemli kriter değildir. Watt gücüne değil çekim gücüne dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Toz Torbalı Modeller Daha Sağlıklı

Binlerce model arasında toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri bir adım öne çıkıyor. Toz torbasının ağzında bulunan filtreler tozları içerde tutarak, hava çıkışını engelliyor ve gerçek anlamda temizlik yapmış oluyorsunuz. Eğer yüksek korumalı bir filtreleme sistemi varsa elbette toz torbasız modeller de aynı işlevi görecektir. 

Garanti Süresi Uzun Olsun

En iyi elektrik süpürgesi bile bir gün bozulabilir ve yaptırmanız gerekebiilir. Makinenizi en iyi yapacak kişiler ise direk olarak markanın servisinde çalışanlardır. Bu sebeple ömürlük bir makne olsun istiyorsanız, garanti süresinin 1-2 sene içerisinde bitmemesine dikkat edin. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.