Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Avize

Salon ve oturma odalarının vazgeçilmez parçalarından olan avize tercihi evin dekorasyonu için son derece önemlidir. Salon avize modelleri seçerken koltuk takımı tarzınız, rengi, salon veya oturma odası duvar renginiz hepsinin bir uyum içersinde olması gerekmektedir. Seçeceğiniz avize modeli evinizin tarzına göre modern avize modelleri ya da otantik avize modelleri olabilir. Kendi tarzınıza uygun bir avize modeli mutlaka evinizi süslemek için sizi bekliyor olacaktır.

Her Bütçeye Uygun Avize Modelleri

Avize modellerinin çok olması hem her bütçeye uygun olmasını hem de her zevke uygun olmasını sağlamaktadır. Ucuz avize modelleri ile de salon ya da oturma odanızı oldukça şık ve dilediğiniz şekilde dekore etmeniz mümkün olacaktır. Avize seçerken bütçenizi belirledikten sonrası tamamen sizin dekorasyon zevkinize kalıyor.

Evin Her Bölümü İçin Ayrı Avize Modeli

Evinizin tüm bölümleri için farklı modellerde avize seçenekleri mevcuttur. Oturma odası avize modelleri arasında dilediğinizi seçerek oturma odanıza farklı bir görünüm katacağınız gibi genç odası avize modelleri ile de çocuğunuzun odasını daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Sade tasarımıyla EWs akrilik fuşya sarkıt avize, her mekana uyum sağlayacak bir yapıya sahip. Özellikle fuşya rengi üzerinden oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü sunuyor. Evin farklı odaları için uyum sağlayacak bu sarkıt avize modeli, her zevke hitap ediyor. Delikli dış aksesuarı hem klasik bi..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Sade tasarımıyla EWs akrilik kırmızı sarkıt avize, her mekana uyum sağlayacak bir yapıya sahip. Özellikle kırmızı rengi üzerinden oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü sunuyor. Evin farklı odaları için uyum sağlayacak bu sarkıt avize modeli, her zevke hitap ediyor. Delikli dış aksesuarı hem klasi..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Sade tasarımıyla EWs akrilik pembe sarkıt avize, her mekana uyum sağlayacak bir yapıya sahip. Özellikle pembe rengi üzerinden oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü sunuyor. Evin farklı odaları için uyum sağlayacak bu sarkıt avize modeli, her zevke hitap ediyor. Delikli dış aksesuarı hem klasik bi..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Bir evin şıklığına yakışan ve evi daha da şık gösteren unsurlar arasında avize çeşitleri yer almaktadır. Avizeler evin her bölümünde kullanılarak hem ışığın odanın her yerine daha güzel yayılmasına, hem de hoş bir görünüm elde edilmesi amacı ile kullanılmaktadır.Krom Kaplama Sarkıt avize olan avizen..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir.EWs Akrilik Fuşya Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizelerin de..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Turkuaz Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizelerin..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
EWs Akrilik Mor Tekli Avize
İnternete Özel
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Mor Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizelerin dek..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Pembe Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizelerin d..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Bal rengi Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizeler..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Yeşil Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizelerin d..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Evimizin parlayan yıldızı avizeler, dekorasyonun vazgeçilmez parçalarıdır. Her ihtiyaca her zevke göre pek çok seçeneğin bulunduğu avize dünyası, yapacağınız doğru tercihle odanızın havasını değiştirecektir. EWs Akrilik Soft Siyah Tekli Avize evinizi aydınlatırken kendisi de göz kamaştıracak.Avizele..
35,00TL Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)