Menü
Sepetiniz

Banyo Setleri

Marka: Ews
EWs 3 Parça Beyaz Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0044..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs 3 Parça Gri Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0045..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs 3 Parça Leo  Gri Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0049..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs 3 Parça Leo  Siyah Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0050..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs 3 Parça Leo Beyaz Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0051..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs Beyaz Gold Luna Kovalı Banyo Seti5 parça banyo setidir.suya dayanıklı akrilik malzemesinden imal edilmiştir.akrilik olmasından dolayı kırılmaz paslanmaz.kir göstermez. Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim : Kova : 6 LT  / Malzeme : Akrilik / Menşei :  / Parça : 6 ParçaStok Kodu..
263,00TL
Vergiler Hariç:263,00TL
Marka: Ews
EWs Gri Gold Luna Kovalı Banyo Seti5 parça banyo setidir.suya dayanıklı akrilik malzemesinden imal edilmiştir.akrilik olmasından dolayı kırılmaz paslanmaz.kir göstermez. Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim : Kova : 6 LT  / Malzeme : Akrilik / Menşei :  / Parça : 6 ParçaStok Kodu:P..
263,00TL
Vergiler Hariç:263,00TL
Marka: Ews
EWs Leo 3 Parça Beyaz Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0046..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs Leo 3 Parça Gri Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0048..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs Leo 3 Parça Siyah Banyo SetiŞık tasarımı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Ürün porselendir.Paslanma yapmaz.Nemli bezle silinebilir. Elde yıkanabilir.Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim :   / Malzeme : Porselen / Menşei :  / Parça : 3 Parça Stok Kodu:PER0047..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Ews
EWs Siyah Gold Luna Kovalı Banyo Seti5 parça banyo setidir.suya dayanıklı akrilik malzemesinden imal edilmiştir.akrilik olmasından dolayı kırılmaz paslanmaz.kir göstermez. Boy :   / En :   / Yükseklik :   / Ağırlık :   / Hacim : Kova : 6 LT  / Malzeme : Akrilik / Menşei :  / Parça : 6 ParçaStok Kodu..
263,00TL
Vergiler Hariç:263,00TL
Marka: Ews
Wc Kağıtlı Yedekli Çöp Kovası BeyazWc Kağıtlı Yedekli Çöp Kovası Beyaz Renk ve boya atması yaşamaz Banyo ve Tuvalet için ideal. Siyah renk tasarımı ile her ortama şıklık katar, paslanmaz metal yapısıyla uzun süre kullanım sağlanır. Misafirleriniz evinizin estetiğini tamamlayan bu yeni tasarım çöp ko..
325,00TL
Vergiler Hariç:325,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)

Banyo Setleri

Banyolarda düzeni, şıklığı, konforu ve temizliği sağlayan banyo setleri; farklı tasarımları ve ilgi çekici renkleri ile hem banyolara daha ferah bir hava katar hem de banyoların düzenini sağlar. Altı parça halindeki setler genellikle bütün banyo aksesuarlarını içerir ve bu setler banyonun her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Banyo setlerinde sıvı sabunluk, katı sabunluk, çöp kutusu, diş fırçalık, diş macunluk ya da pamukluk ve lavabo fırçası yer alabilir.

Bu ürünler banyolara renk katar ve ferah bir görüntü sağlamanın yanı sıra düzeni de sağlar. Banyo setleri diş fırçalarının, macunların, pamuk ürünlerinin, sabun ve benzeri malzemelerin düzenli şekilde muhafaza edilmesine katkı sağlar. Bu ürünler banyoların temiz, şık, düzenli görünmesini sağlarken ilgi çekici tasarımları ile de banyolara farklı bir hava katar. Kaliteli şekilde üretilen banyo setleri, banyodaki her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak tasarlanır.

Farklı renk seçenekleri ile ürettiğimiz banyo setleri ayrıca birbiri ile uyum sağlayan tasarımları sayesinde banyonun her bir köşesine şıklığı ve uyumu taşır. Bu setler kullanım kolaylığı sağlamak, banyoların düzenli kalmasına katkı sağlamak ve banyo temizliğine yardımcı olmak amacı ile üretilir. Uyumlu renkler kullanılarak süslenen banyolar hem daha ferah bir görüntüye kavuşabilir hem de temizliğin de ortaya çıkmasına katkı sağlar. Ayrıca altı parça şeklinde üretilen banyo setlerinin her biri de birbiri ile uyum içinde olduğu için bu ürünlerin şık tasarımları banyolarda göz dolduran bir yere sahip olur.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası