Menü
Sepetiniz
75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Banyo Aksesuarları

İnsanlar yaşadıkları alanlarda her bakımdan kendilerini rahat ve iyi bir konfor içerisinde hissetmek isterler. Evin her bir bölümünün bu rahatlığa uygun şekilde tasarlanması bu beklenti açısından önemli olmaktadır. Yaşam alanlarında genel olarak evin her kısmını güzel bir şekilde dizayn etmeye çalışmak gerekir. Ancak bu hususta sıklıkla kullanılan banyo bölümlerine ayrı bir özen göstermeye ihtiyaç vardır. Çünkü banyolar da en az diğer alanlar kadar ortam dekorasyonunun çok önemli bir parçasıdır. Bu alanı rahat bir şekilde kullanırken diğer taraftan göze hoş gelen bir tasarım yaratmak her açıdan insanların memnun olmasını sağlar.

Harika şekilde üretimi yapılan banyo aksesuarları ürünleri bu noktada fikirlere uygun olarak bir dekorasyonun oluşturmasına yardımcı olur. Bu aksesuarların göze güzel görünen bir yapılarının bulunmasının yanı sıra işlevsel olarak da verime sahip olan birtakım özellikleri bulunmaktadır. Her iki niteliğe uygun şekilde insanlar genel olarak bu ürünlerin kullanımından çok iyi faydalar elde edebilmektedirler. Banyo aksesuarlarının seçimi konusunda biraz dekoratif uyumluluk açısından düşünmek ve bu yönde buna bağlı olarak bir karar vermek gerekir.

Renklerin uyumluluğu bu hususta en çok göz önünde bulundurulacak etmenlerin başında gelir. Banyo alanlarına yönelik olarak her türde ve renkte üretilmiş harika tasarıma sahip aksesuar ürünlerine sitemiz üzerinde yer verilmiştir. Sabunluk ürünlerine yönelik olarak akrilik sıvı sabunluk tasarımı ürünümüz birçok müşterimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. Diğer taraftan kristal topuzlu altın ve gümüşlü havluluk ürünlerimiz de sevilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bizlerden tam bir banyo setleri almak isteyen müşterilerimiz isterlerse pembe renk 6 parça banyo setini güvenle tercih edebilirler.

 

Genel ÖzellikleriHer banyo ve tuvalet için en uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olan sabun kutusu sizin için en uyumlu olanı yakalayabilmek adına çeşitli renk seçenekleri olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanım rahatlığı sunan akrilik sıvı sabunluk sıkma kısmı dirsek ya da avuç içi sıkmasına uygun o..
15,00TL
Vergiler Hariç:15,00TL
Pembe Renk 6 Parça Banyo Seti
Yeni
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Çerez Politikası