Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sıvı Sabunluk

Mutfak ve banyo bir evin belki de en önemli iki noktası. Bu alanların dekorasyonunu istediğiniz şekilde yapmanız, evinizi daha çok sevmenizi ve yaşadığınız alanı keyifli hale getirmenizi sağlayacak. Dekorasyon için büyük değşikliklere ihtiyacınız yok. Tercih edeceğiniz bir sıvı sabunluk seti bile evinizin havasını değiştirecek. Çeşitli renk ve desendeki sıvı sabunluk modellerimiz, evinizi güzelleştirmek için bekliyor.

Yerden Tasarruf Edin

Eğer siz de mutfağınızda veya banyonuzda fazla eşya görmek istemiyor, tezgahınızın üzerindeki kullanım alanını genişletmek istiyorsanız, duvara monte sıvı sabunluk takımları tam da size göre. Duvara monte edilebilen banyo veya mutfak sıvı sabunluk takımları, sizler için kullanım rahatlığı sağlayacak. 

Katı Sabunlar Bakteri Biriktirir

Sıvı sabun kullanmak sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. En doğal ve en işlenmemiş katı sabunlar bile üzerinde bakteri biriktirmeye daha müsait bir yapıya sahip. Aynı zamanda sıvı sabun kullanımı, sizden önce ellerini yıkayan insanların ellerindeki mikroplarla temas etmenizi engelliyor. Bu sebeple ister banyo olsun ister mutfak, sıvı sabunluk takımları imdadınıza yetişiyor.

Genel ÖzellikleriHer banyo ve tuvalet için en uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olan sabun kutusu sizin için en uyumlu olanı yakalayabilmek adına çeşitli renk seçenekleri olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanım rahatlığı sunan akrilik sıvı sabunluk sıkma kısmı dirsek ya da avuç içi sıkmasına uygun o..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)