Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sıvı Sabunluk

Mutfak ve banyo bir evin belki de en önemli iki noktası. Bu alanların dekorasyonunu istediğiniz şekilde yapmanız, evinizi daha çok sevmenizi ve yaşadığınız alanı keyifli hale getirmenizi sağlayacak. Dekorasyon için büyük değşikliklere ihtiyacınız yok. Tercih edeceğiniz bir sıvı sabunluk seti bile evinizin havasını değiştirecek. Çeşitli renk ve desendeki sıvı sabunluk modellerimiz, evinizi güzelleştirmek için bekliyor.

Yerden Tasarruf Edin

Eğer siz de mutfağınızda veya banyonuzda fazla eşya görmek istemiyor, tezgahınızın üzerindeki kullanım alanını genişletmek istiyorsanız, duvara monte sıvı sabunluk takımları tam da size göre. Duvara monte edilebilen banyo veya mutfak sıvı sabunluk takımları, sizler için kullanım rahatlığı sağlayacak. 

Katı Sabunlar Bakteri Biriktirir

Sıvı sabun kullanmak sağlığınız açısından büyük önem taşıyor. En doğal ve en işlenmemiş katı sabunlar bile üzerinde bakteri biriktirmeye daha müsait bir yapıya sahip. Aynı zamanda sıvı sabun kullanımı, sizden önce ellerini yıkayan insanların ellerindeki mikroplarla temas etmenizi engelliyor. Bu sebeple ister banyo olsun ister mutfak, sıvı sabunluk takımları imdadınıza yetişiyor.

EWs Akrilik Kırmızı Renk Sıvı Sabunluk EWs Akrilik Kırmızı Renk Sıvı Sabunluk
Yeni Çok Satan
Özellikler;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.Ölçüler; En: 17 cm / Boy: 8,5 / Yükseklik: 6,5 cm / Ağırlık: 0,139 gr..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Fuşya Renk Sıvı Sabunluk tam size göre.Lavabonuzda Düzeni SağlayınLavabonuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunluk,..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Turkuaz Renk Sıvı Sabunluktam size göre.Lavabonuzda Düzeni Sağlayın Lavabomuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunlu..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)