Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sabunluk

Banyo Dekorasyonunda her detayın ayrı bir özelliği bulunuyor. Bunlardan en önemlilerden birisi de lavabo ve el temizliği. Elinizi ve yüzünüzü güzel bir lavaboda, güzel bir sabun ve güzel bir dekorasyonla yıkadığınızda gününüzün çok daha iyi geçeceğinden emin olabilirsiniz. Her renk ve çeşitte sabunluk modelleri ile lavabonuza ayrı bir hava katabileceksiniz. 

Sabunluk Önemi

Sabun önemlidir ancak, sabunu muhafaza etmek çok daha önemlidir. Sabunlarınızı güzel bir şekilde muhafaza edemezseniz, sabunlarınız bakteri biriktirecek ve size yararından çok zararı dokunacaktır. EW's Sabunluk ürünleri ile temizliği ve dekorasyonu daha çok hissedeceksiniz. 

Her Renkte ve Çeşitte Sabunluk

Katı sabunluk ve sıvı sabunluk modelleri ile istediğiniz her renkte ve tasarımda lavabonuza şıklık katacak sabunluk çeşitleri elinizi yıkama isteğinizi arttıracak. Ayrıca sağlığınızı da dert etmenize gerek kalmıyor. Sabunluk modellerimiz kesinlikle zararlı maddeler içermemektedir ve mikropları sabunlarınızdan ve elinizden olabildiğince uzak tutması için tasarlanmıştır.

EWs Akrilik Sıvı Sabunluk - Kırmızı EWs Akrilik Sıvı Sabunluk - Kırmızı
Yeni
Özellikler;Akrilikten üretilmiştir.Bulaşık makinesine girebilir.Kristal parlaklığındadır.Depa Markasıyla %100 yerli üretimdir.Ölçüler; En: 17 cm / Boy: 8,5 / Yükseklik: 6,5 cm / Ağırlık: 0,139 gr..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Fuşya Renk Sıvı Sabunluk tam size göre.Lavabonuzda Düzeni SağlayınLavabonuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunluk,..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Turkuaz Renk Sıvı Sabunluktam size göre.Lavabonuzda Düzeni Sağlayın Lavabomuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunlu..
10,00TL Vergiler Hariç:10,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)