Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sabunluk

Banyo Dekorasyonunda her detayın ayrı bir özelliği bulunuyor. Bunlardan en önemlilerden birisi de lavabo ve el temizliği. Elinizi ve yüzünüzü güzel bir lavaboda, güzel bir sabun ve güzel bir dekorasyonla yıkadığınızda gününüzün çok daha iyi geçeceğinden emin olabilirsiniz. Her renk ve çeşitte sabunluk modelleri ile lavabonuza ayrı bir hava katabileceksiniz. 

Sabunluk Önemi

Sabun önemlidir ancak, sabunu muhafaza etmek çok daha önemlidir. Sabunlarınızı güzel bir şekilde muhafaza edemezseniz, sabunlarınız bakteri biriktirecek ve size yararından çok zararı dokunacaktır. EW's Sabunluk ürünleri ile temizliği ve dekorasyonu daha çok hissedeceksiniz. 

Her Renkte ve Çeşitte Sabunluk

Katı sabunluk ve sıvı sabunluk modelleri ile istediğiniz her renkte ve tasarımda lavabonuza şıklık katacak sabunluk çeşitleri elinizi yıkama isteğinizi arttıracak. Ayrıca sağlığınızı da dert etmenize gerek kalmıyor. Sabunluk modellerimiz kesinlikle zararlı maddeler içermemektedir ve mikropları sabunlarınızdan ve elinizden olabildiğince uzak tutması için tasarlanmıştır.

Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Fuşya Renk Sıvı Sabunluk tam size göre.Lavabonuzda Düzeni SağlayınLavabonuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunluk,..
10,00TL 9,50TL
EWs Akrilik Turkuaz Renk Sıvı Sabunluk EWs Akrilik Turkuaz Renk Sıvı Sabunluk
-5 % Tükendi!
Banyonuzda hem düzeni ve tertibi sağlamaya yardımcı hem de banyonuzun görünümünü daha da güzelleştirecek bir ürün arıyorsanız EWs Akrilik Turkuaz Renk Sıvı Sabunluktam size göre.Lavabonuzda Düzeni Sağlayın Lavabomuzun kenarında ya da yakınında sürekli tuttuğumuz birkaç eşyadan biri olan sıvı sabunlu..
10,00TL 9,50TL
EWs Sıvı Sabunluk
-5 % Tükendi!
Marka: Ews
Ürün Açıklaması :..
8,00TL 7,60TL
Marka: Ews
Evinizde yapacağınız küçük değişiklikler ile yeni bir hava katmak istediğinizde EWs cam tek sıvı sabunluk 430 ml bunun için uygun seçim olacaktır. Lavabolarınızın başında olacak sıvı sabunluklar şık görünümleri ile yeni bir hava katacaktır.Şık Görünümleri İle Banyo VE Mutfaklarınıza Yeni Bir Hava Ka..
14,00TL 13,30TL
EWs Plastik Sıvı Sabun Hazneli Dağıtıcı Fırça
-5 % Tükendi!
Marka: Ews
Özellikler;Kalın malzemeden üretilmiştir.Sıvı sabun hazneli.Modern tasarımlı kullanışlı bir üründür...
14,00TL 13,30TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)