Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

  Sabunluk

Banyo Dekorasyonunda her detayın ayrı bir özelliği bulunuyor. Bunlardan en önemlilerden birisi de lavabo ve el temizliği. Elinizi ve yüzünüzü güzel bir lavaboda, güzel bir sabun ve güzel bir dekorasyonla yıkadığınızda gününüzün çok daha iyi geçeceğinden emin olabilirsiniz. Her renk ve çeşitte sabunluk modelleri ile lavabonuza ayrı bir hava katabileceksiniz. 

Sabunluk Önemi

Sabun önemlidir ancak, sabunu muhafaza etmek çok daha önemlidir. Sabunlarınızı güzel bir şekilde muhafaza edemezseniz, sabunlarınız bakteri biriktirecek ve size yararından çok zararı dokunacaktır. EW's Sabunluk ürünleri ile temizliği ve dekorasyonu daha çok hissedeceksiniz. 

Her Renkte ve Çeşitte Sabunluk

Katı sabunluk ve sıvı sabunluk modelleri ile istediğiniz her renkte ve tasarımda lavabonuza şıklık katacak sabunluk çeşitleri elinizi yıkama isteğinizi arttıracak. Ayrıca sağlığınızı da dert etmenize gerek kalmıyor. Sabunluk modellerimiz kesinlikle zararlı maddeler içermemektedir ve mikropları sabunlarınızdan ve elinizden olabildiğince uzak tutması için tasarlanmıştır.

Genel ÖzellikleriHer banyo ve tuvalet için en uyumlu olacak şekilde tasarlanmış olan sabun kutusu sizin için en uyumlu olanı yakalayabilmek adına çeşitli renk seçenekleri olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanım rahatlığı sunan akrilik sıvı sabunluk sıkma kısmı dirsek ya da avuç içi sıkmasına uygun o..
13,00TL Vergiler Hariç:13,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)