Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Deterjanlık

Mutfak temizliği için olmazsa olmazlardan temizlik malzemelerinden olan deterjan her mutfakta eksik edilmeyen bir üründür. Deterjanları muhafaza etmek için ise bir mutfak deterjanlık sahibi olmanız gerekmektedir. Deterjanlık sayesinde temizlik için kullanacağınız deterjanlarınızı daha düzenli ve temiz bir şekilde koruyabilir ve pratik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Dolap İçi Deterjanlıklar İle Daha Düzenli Mutfaklar

Mutfağınızın daha düzenli olasını istiyorsanız ve her temizlik sonrası deterjanın mutfak tezgahı üzerinde durmasını istemiyorsanız sizin için en uygun ürün bir dolap içi deterjanlık olacaktır. Dolap içi deterjanlık sayesinde temizlik sonrasında deterjanınızın tezgahın üzerinde kalmasına engel olursunuz ve mutfağınız daha düzenli görünür. Ayrıca dolap içi deterjanlık sayesinde mutfak tezgahınızda daha fazla alan açılacak ve işlemlerinizi daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Her Zevke ve Her Keseye Uygun Deterjanlık Modelleri Bulabilirsiniz

Mutfağınız için alacağınız deterjanlıkları dilediğiniz model, renk ve bütçede bulabilirsiniz. Hem kullanım olarak pratik olan mutfak deterjanlık modelleri dekoratif bir parça olarak da mutfağınızda güzel bir görünüm olarak yer alacaktır.

EWs Beyaz Renk Ahşap Saplı Deterjanlık
-5 % Tükendi!
Marka: Ews
EWs Beyaz Renk Ahşap Saplı Deterjanlık, 6 lt kapasitesiyle 25cm çapnda ve 23 cm genişliğindedir. Ahşap Saplı Beyaz Deterjanlık, şık tasarımı, modern görünümü ve kullabnım kolaylığı ile hem mufak deterjanlıkları olarak hem de banyo deterjanlıkları olarak kullanım imkanı sağlar. Hem kullanışlı hem şık..
42,00TL 39,90TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)