Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Çöp Kovası

Her evin olmazsa olmazlarından biri olan, evinizin daha temiz ve düzenli görünmesini sağlayan en önemli araçlardan biri de mutlaka çöp kovası olacaktır. Çöp kovası sayesinde biriken çöplerinizi tek bir kova içerisinde muhafaza ederek evinizin daha temiz olmasın sağlayabilirsiniz. Mutfağınızda çalışırken çıkan çöpleri mutfak çöp kovasına atarak daha düzenli yemek yapım süreci geçirebilirsiniz.

Evinizin Farklı Alanları İçin Çöp Kovaları

Evinizde mutfak ve çalışma odanız için bir çöp kovası edinebileceğiniz gibi banyodaki atıklarınızı da muhafaza edebilmeniz için bir banyo çöp kovası sahibi olmanız gerekecektir. Banyodan çıkan tuvalet kağıdı vs. gibi banyo çöplerini kova içerisinde toplayarak düzenli aralıklarla kovanızı boşaltıp düzenli ve temiz bir banyo oluşturabilirsiniz.

Farklı Modellerde Çöp Kovaları

Çöp kovalarının kullanım şekline göre farklı modelleri vardır. Bu modeller arasında en pratik olanlarından biri de mutlaka pedallı çöp kovası olacaktır. Pedallı çöp kovasının pedalına bastığınız zaman otomatik olarak kapağı açılacak ve çöplerinizi içerisinde attıktan sonra ayağınızı pedaldan çektiğinizde kovanın kapağı kapanacaktır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.