Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Çamaşır Sepeti

Kirlik çamaşırlarınızın ortada görünmesini engellemek ve banyonuzun daha derli toplu olmasını sağlamak için kirli çamaşır sepeti sahibi olmanız gerekmektedir. Kirli çamaşır sepeti sayesinde çamaşırlarınız tek bir sepet içerisinde muhafaza edilerek çamaşırların yıkanacağı zamana kadar ortada görünmez ve yıkama günü gelinde kolaylıkla çamaşırlarınızı ayırarak çamaşır yıkama işleminizi yapabilirsiniz.

Kirli Çamaşırlarınız İçin En İyi Saklama Sepeti

Kirli çamaşırlarınızın gerek yatak odanızda gerekse banyonuzda muhafaza edilmesi için plastik çamaşır sepeti en uygun tercihlerden biri olacaktır. Plastik çamaşır sepetleri hem işlevsel özeliği ile dikkat çekmekte hem de görünüş itibari ile hm banyonuzda hem de yatak odanızda dekoratif bir parça olarak yer almaktadır.

Her Çamaşır Tipi İçin Ayrı Sepet

Kirli çamaşırlarınız arasında renkliler ve beyazları ayrı ayrı sepetlerde muhafaza ederek sonrasında yıkama esnasında renklilerle beyazları ayırma zahmetinden kurtulmak için çamaşır sepeti seti alarak çamaşırlarınızı ilk başta ayırabilirsiniz. Sizin için en uygun olan çamaşır sepeti modelleri ile kirli çamaşırlarınız artık daha düzenli bir halde yıkanmayı bekleyecektir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.