Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Çamaşır Sepeti

Kirlik çamaşırlarınızın ortada görünmesini engellemek ve banyonuzun daha derli toplu olmasını sağlamak için kirli çamaşır sepeti sahibi olmanız gerekmektedir. Kirli çamaşır sepeti sayesinde çamaşırlarınız tek bir sepet içerisinde muhafaza edilerek çamaşırların yıkanacağı zamana kadar ortada görünmez ve yıkama günü gelinde kolaylıkla çamaşırlarınızı ayırarak çamaşır yıkama işleminizi yapabilirsiniz.

Kirli Çamaşırlarınız İçin En İyi Saklama Sepeti

Kirli çamaşırlarınızın gerek yatak odanızda gerekse banyonuzda muhafaza edilmesi için plastik çamaşır sepeti en uygun tercihlerden biri olacaktır. Plastik çamaşır sepetleri hem işlevsel özeliği ile dikkat çekmekte hem de görünüş itibari ile hm banyonuzda hem de yatak odanızda dekoratif bir parça olarak yer almaktadır.

Her Çamaşır Tipi İçin Ayrı Sepet

Kirli çamaşırlarınız arasında renkliler ve beyazları ayrı ayrı sepetlerde muhafaza ederek sonrasında yıkama esnasında renklilerle beyazları ayırma zahmetinden kurtulmak için çamaşır sepeti seti alarak çamaşırlarınızı ilk başta ayırabilirsiniz. Sizin için en uygun olan çamaşır sepeti modelleri ile kirli çamaşırlarınız artık daha düzenli bir halde yıkanmayı bekleyecektir.

Marka: Ews
Pembe rengiyle oldukça hoş bir görüntü veren bu özel tasarım hasır saplı çamaşır sepetini, güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile özel olarak hazırlanmış EWS Pembe Renk Hasır Saplı Çamaşır Sepeti, geniş hacmiyle her yerde rahatlıkla değerlendirilebilir. Daha çok kirli s..
85,00TL 80,75TL
Marka: Ews
Beyaz rengiyle oldukça hoş bir görüntü veren bu özel tasarım hasır saplı çamaşır sepetini, güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile özel olarak hazırlanmış EWS Beyaz Renk Hasır Saplı Çamaşır Sepeti, geniş hacmiyle her yerde rahatlıkla değerlendirilebilir. Daha çok kirli sepeti..
85,00TL 80,75TL
Marka: Ews
Krem rengiyle oldukça hoş bir görüntü veren bu özel tasarım hasır saplı çamaşır sepetini, güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile özel olarak hazırlanmış EWS Krem Renk Hasır Saplı Çamaşır Sepeti, geniş hacmiyle her yerde rahatlıkla değerlendirilebilir. Daha çok kirli sepeti o..
85,00TL 80,75TL
EWs Beyaz Renk Metal Kirli Çamaşır Sepeti EWs Beyaz Renk Metal Kirli Çamaşır Sepeti
-5 % Tükendi!
Marka: Ews
Kirli çamaşırlarınızın derli toplu bir biçimde üstelik de oldukça şık bir sepetin içinde durmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise Ews Beyaz Renk Metal Kirli Çamaşır Sepetine bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Şık Metal TasarımEws Beyaz Renk Metal Kirli Çamaşır Sepeti göz alıcı metal tasa..
72,00TL 68,40TL
EWs Kırmızı Renk Metal Kirli Çamaşır Sepeti
-5 % Tükendi!
Marka: Ews
Kirli çamaşırlarınızın derli toplu bir biçimde üstelik de oldukça şık bir sepetin içinde durmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise Ews Kırmızı Renk Metal Kirli Çamaşır Sepetine bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Şık Metal TasarımEws Kırmızı Renk Metal Kirli Çamaşır Sepeti göz alıcı metal ..
72,00TL 68,40TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)