Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Sirkelik Yağlık

Mutfakta en sık kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de yağlık ve sirkelik olmaktadır. Yemek yaparken büyük şişeler yerine elinizin altında rahatlıkla kullanacağınız yağ şişesi ihtiyacını karşılarken, salata servislerinizde limon veya sirke için kullanacağınız sirke şişesi sizlere kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Yağlık Sirkelik Çeşitleri

Genellikle cam veya seramik malzemeden üretilmiş yağlık ve sirkelikler tercih edilmelidir. Farklı renk seçenekleri ile mutfağınızın tasarımına uyum sağlayacak modeller ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Son günlerde en çok tercih edilen ölçülü yağlık, sirkelik modellerine farklı renk alternatifleri ile Saklama & Düzenleme bölümünden ulaşabilirsiniz. Ölçülü olmasının en büyük avantajı, yemeklerinizin lezzetini garanti altına alan ve size yemek yapmayı eğlenceli hale getiren özelliğidir.

Şık ve Kaliteli Yağlık Sirkelik Şişesi

Yemeklerinizin tadını ve lezzetini korumaya yönelik olarak cam yağ şişeleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Koku yapmayan kaliteli yağlıklar sizi mutfakta bir adım öne taşıyacaktır. Aynı zamanda mutfak dekorasyonunuza uygun biçimde yağlık ve sirkelik modelleri tercih etmek, mutfağınızın görünümüne estetik bir dokunuş katacaktır.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)