Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bambu Kurabiyelik

Bambu malzeme itibari ile oldukça şık ve estetik bir görünümü olan bir üründür. Bambudan yapılmış olan ürünler kullanım amaçlarının yanı sıra mutfağınızın dekorasyonu için de son derece önemli ve olmazsa olmaz bir parçadır. Bambu kurabiyelik içerisinde muhafaza ettiğiniz birbirinden lezzetli kurabiyelerinizi hem sunum esnasında hem de saklama konusunda şık bir şekilde sunacak ve kurabiyelerinizin bayatlama sürecini yavaşlatacaksınız.

Bambu İle Gelen Estetik Görünüm

Lezzetli kurabiyelerinizi ve pastalarınızı piştikten sonra servis için hazır gele getirmek için bambu stantlı kurabiyelik içerisine koymanız hem masanızı daha dekoratif bir hale getirecek hem de sunum esnasında daha pratik bir sunum yapmanızı sağlayacaktır. Bambu stantlar ile birlikte masada alandan da kazanarak masanıza daha fazla lezzetli şeyler koyabileceksiniz.

Kapaklı Kurabiyelik İle Kurabiyelerinizin Ömrünü Uzatın

Kurabiyeleriniz piştikten sonra en önemlisi bayatlamadan bir müddet onu muhafaza etmektir. Bambu kapaklı kurabiyelik sayesinde kurabiyelerinizin ömrünü biraz daha uzatmanız mümkün olacaktır. Hava almayan yapısı sayesinde bayatlama süresi uzayan kurabiyelerinizi her zaman aynı tazelikle tüketebilirsiniz.

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)