Menü
Sepetiniz
50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz Alışverişe Başla!

Bambu Ürünler

Bambu Ürünler

Mutfağınızda kullandığınız araç gereçlerin klasik görünümünden sıkıldıysanız ve bir değişiklik yapmak istiyorsanız size modası geçmeyecek bir önerimiz var: bambu mutfak ürünleri! Bambu ürünler modern görünüşleri ve kullanım kolaylıkları ile mutfağınızda aradığınız değişikliği kolayca yapmanızı sağlayacak. Üstelik bu değişikliği yaparken bütçeniz zorlanmayacak.

Bambu mutfak ürünler çok çeşitlidir. Bambu tepsilerden karabiber öğütücülerine, kesme panolarından peynir kaplarına, tabaklardan tabak dizme aparatlarına pek çok alternatif bambu seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır.

Mutfaklarda en çok kullanılan bambu ürünler arasında başı çekenlerden biri bambu yağlık sirkeliklerdir. Artık pek çok mutfakta da karşımıza çıkan ve popülerliğini uzun süre kaybetmeyecek gibi gözüken bambu yağlık sirkelikler size hem kullanım kolaylığı hem de şık bir görüntü sağlar. İçlerine koyduğunuz yağın ve sirkenin tadını asla bozmaz.

Bambu kurabiyelikler de bu tip ürünler arasından gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Özellikle şık ve romantik sunumlar yapmak isteyen müşterilerimiz için Bambu 2 Katlı Kalpli Kurabiyelik modelini gönül rahatlığıyla önermekteyiz. En basit sunumu bile güzelleştirecek ve sizi hiç yormadan zarif bir görünüm sağlayacak bambu kurabiyeliklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sunum demişken bambu sunum tabağı seçeneklerinden bahsetmemek olmaz. Bambu sunum tabağı çeşitleri, farklı boyut ve porsiyon seçeneklerinde EWs’de sizi bekliyor. Sunum tabağı dışında da bambu tabak tercih ediyorsanız pek çok boyutta bambu kare tabaklara da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Son zamanlarda mutfaklarda bambu tepsi kullanımı da oldukça revaçta. Geçmişte kullanılan oldukça ağır ve fazla süslü, gösterişli tepsilerin yerini artık sade ve şık bambu tepsiler alıyor. Özellikle peynir tabağı, meyve tabağı gibi kullanabileceğiniz ya da çerez tabağı yapabileceğiniz bambu tepsiler, atıştırmalık sunumunda bir numaralı yardımcınız olacak.

Son olarak elbette bambu ürünlerin belki de en vazgeçilmezi olan kesme panolarından bahsetmekte fayda var. Yıllardır mutfaklarımızda kullandığımız ve bize yemek yaparken büyük kolaylık sağlayan bambu panolara da dilediğiniz her an EWs sitesinden bakabilirsiniz. Çeşitli seçeneklerimiz arasında kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize ve beğenize en uygun tercihi aralarından seçebilirsiniz. 

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)